LEGACY
Novi problem
14 odgovora1,203 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#1
Stavio sam novu turu Northern Light-a pod iste uslove i sada opet imam problema sa zutim flekama, ali drugacije prirode. Moze li neko da mi identifikuje problem???
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jul 2010.
jul 2010.#3
overwatering najvjerovatnije.
a i ta casica ti je mala, fino presadi, nemoj trpat uludo vode i bice ok
i aj nam napisi s cim zalijevas? obicna voda? skidas ph?
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#4
Bit ce da je previse vode....i presadi u neku vazu...ta casa ima zatvoreno dno i visak vode nemoze proci...voda koja je ostajala u casi steti korijenu i gnjili ga
Trebalo bi se popravit ako presadis u normalnu vazu...i dali mozda gnojis biljku????...
i pls stavi sliku od cijele biljke ako nije problem*** :)
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
43 REP86%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#6
Hvala svima na trudu ali mislim da sam definitivno resio problem. Temperatura velika (30), a ja kao opusteno..., casa mala pa je puno varirao ph jer zemlja ima oko 8 a polivao sam sa 6,5 pa se brzo isusuje. Cim sam ih presadio u vecu saksiju i malo spustio pocele su da divljaju. Tako da je za sve kriv prokleti PH!!!
Bjelac, opet si mi pomogao. Hvala ti na savetima!!!!
jul 2010.
1 / 8
jul 2010.
jul 2010.