LEGACY
Osušena biljka
57 odgovora5,891 pregleda
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#4
Meni izgleda kao da je full spaljena gnojivom. Jesi provjerio da nemas neke nametnike u zemlji?
O kojem strainu se radi?
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
jul 2017.
jul 2017.#5
To sam i pomislio da sam pretjerao s gnojivom. Listovi su mi po
eli ~utit pa sam ubacio joa malo gnojiva. Vjerojatno sam pretjerao. Mo~e li se spasit zaljevanjem vodom ( ispiranjem )?
Pineaplle Chunk
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
Sensi StarZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#6
Ne, gotova je nazalost. Pineapple je dosta osjetljiva pa moras pripaziti.
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#7
sa bat guanom mislim da ne mozes spalit biljku. moze da napravi problem ako treba ispirat radi drugih gnojiva. jedino ako si pretjerao sa tim algama,sumnjam i u to,ne znam njih nisam probao..
600w ljetos masala,bice su temperatue up in the sky?ima li vode,ili previse..sad jbg nije ni bitno nazalost:(
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
jul 2017.
jul 2017.#8
I
udno je da je samo ta. Ostale odli
ne
Temperatura je optimalna. U svijetlu je 12h i temperatura je Max 28, a no oko 24
kveLe
LEGENDA8.187 REP32%
→ Zmaj
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#10
no, i sa druge slike je slicna situacija samo kasni, ako nisi isprao ubaci crevo i pusti vodu ako moze da se spase.
hazeri
ZMAJ20.200 REP
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
jul 2017.
jul 2017.#14
stavio sam je vani na sunce, baa me interesira hoe li reagirat. Dobro sam je zalio vodom. Pri
am s njom pa budemo vidjeli.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#15
e pa super... ides iz greske u gresku, sta mislis kako ce biti korenu u saksiji punom vode a na ovom suncu?
Green Kitty
LEGENDA5.301 REP3%
→ Zmaj
Green KittyLEGENDA
avg 2017.
avg 2017.#17
Iz li
nog iskustva znam da flush skoro uvijek poma~e. Kad god sam imala problem prvo ato sam radila je curice u tua kabinu i flush ( i pomagalo je )...;):)
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
Green Kitty
LEGENDA5.301 REP3%
→ Zmaj
Green KittyLEGENDA
avg 2017.
avg 2017.#20
Ja sam mislila na ove biljke koje su pre~ivjele, da pokuaaa sa njima... ;)
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
avg 2017.
avg 2017.#21
Ma one su odli
ne i ne pokazuju nikakve znakove bolesti ili ne
ega sli
nog, dapa
e U TOP FORMI SU. `ta se onoj jadnici desilo ko zna?
Evo slike: 17 dan na 12/12
kveLe
LEGENDA8.187 REP32%
→ Zmaj
kveLeLEGENDA
avg 2017.
avg 2017.#22
Kolika ti je vlaga u prostoru ?
Usput skini svo ono suho lisce od ispod.
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
avg 2017.
avg 2017.#23
sad se vlaga vrti oko 40%, preko noi do 60% a preko dana 35%. Temperatura sad u mraku 24C, a po danu 30. Ne mogu nikako skinut ispod 30. Izmjena zraka je fantasti
na.
Skidam, skidam. Danas nisam stigao. To obavezno radim.
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
avg 2017.
avg 2017.#24
sad se vlaga vrti oko 40%, preko noi do 60% a preko dana 35%. Temperatura sad u mraku 24C, a po danu 30. Ne mogu nikako skinut ispod 30. Izmjena zraka je fantasti
na.
Skidam, skidam. Danas nisam stigao. To obavezno radim.
vani je 39 u hladu. Joa mi je temperatura u prostoriji i odli
na kakvo je vrijeme vani
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2017.
avg 2017.#25
samo sugestija, ako si resio da vodis dnevnik otvori ga gde mu je mesto a ne u Problemima tokom uzgoja. problem je resen, biljka je ugasila, ne znamo zasto al ostale su ok, vodi dnevnik sa njima
DelboyKRK
ENTUZIJASTA243 REP11%
→ Poznavalac
DelboyKRKENTUZIJASTA
avg 2017.
avg 2017.#26
al nemam slika od po
etka. Ovo je slu
ajno zbog problema koji je bio.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2017.
avg 2017.#27
nema veze za fotke od pocetka, mozes ti dnevnik da vodis i od pocetka cvetanja pa na dalje, u prvom postu samo kratko objasnis kako je tekla vegetacija, koliko dana, sta si koristio od djubriva, da li si imao problema sa nametnicima i sl. i tako je najzanimljiviji deo cvetanje i harvest ;)
reaktor
ZMAJ47.559 REP
reaktorZMAJ
avg 2017.
avg 2017.#28
Rip druze ovo si unistio isklucivo svojom krivicom shljakanje vodom po tim temp i vlage nema sanse da koren napreduje tu je problem u kvalitetu vode i zemlje to nisam cuo sta je .Daj info kolike su ti saksije .Poz i sretno sa ostalim samo nemoj preterivati sa gnojenjem i vodurinu ispitaj vodu mozda imas neki ku...u vodi koja moze da ti sredi i ostale macke.
3 REP6%
→ Istraživač
avg 2017.
avg 2017.#29
Postoji li mogunost da ti je se ta biljka negdje slomila , nemora se to baa vidjeti ako neidea za tim , trebaa dobro pogledati od korjena do vrha i
vidjeti dali je negdje napukla ! Iz iskustva
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
0Marac0ZMAJ
okt 2017.
okt 2017.#30
Pozdrav,imam problem!
Sorta -Chees clon
Zemlja-plantel
Gnojivo-prvo Plantel zeleni,pa Plantel crveni
Biljka se je odlicno razvijala,ali prije tri dana kada sam je stavio na sunce,kao da se spalila.
Biljke su cijelo ljeto bile na balkonu,a sada su u sobi i po stanju vremena samo dvije stavljam van.Ja mislim da je od gnojiva.Listovi se uvijaju prema nutra i dobijaju smedjo-crnu boju,te izgore.
Moze pomoc? dolje je slika,pa pogledajte.
Hvala
Napomena-u cvjetanju je od 15.08cca
jul 2017.
1 / 30
jul 2017.
okt 2017.