VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaDa li imam spasa?
LEGACY

Da li imam spasa?

36 odgovora2,214 pregleda

jul 2016.

#1
pozdrav ljudi! imam gadan problem.. drugi put mi je outdoor, prve godine uspio ove godine mi se sve cinilo kako cu uspit i jucer navecer je bilo takvo hebeno nevrijeme, nosilo krovove kuca, lomilo drvece,(stare i velike hrastove) znao sam da nije dobro ni za mene, danas poslije posla sam otiso vidit i zateklo me ogromno sranje! :( ljut sam ko pas i molim za neki savijet ili pomoc. Hvala unaprijed! :/ :( ovo su slike atete : http://imgur.com/a/R2wSA

jul 2016.

#2
Bojim se da je kasno...inace ako na vrijeme reagiras,stete gotovo da i nema. Pokusaj lomove zamotati sa izolir trakom..cvrsto i zali :(

jul 2016.

#3
jel bi mozda bilo stetno ako bi nakapo malo voska od svijece, ili pronaso neke smole sa drveta pa uljepio zajedno sa izolir trakom? :(

jul 2016.

#4
Ukruta,neki drveni kolac ...pa polomljena mjesta u vrsti sa alu folijom,izolirkom ili sl. Mo~da ju spasia.

jul 2016.

#5
hvala vam dobri ljudi! :( probat cu zamotat izolir trakom pa sta bude bude... na~alost tako je to.. nekad imas srece nekad ne :/

jul 2016.

#6
Sto prije to napravi !!!

jul 2016.

#7
do veceras ce bit sredito... ode u grad po trake i usput malo smole ako nadjem i rijesit cu

jul 2016.

#8
UPDATE; http://imgur.com/a/iWUMA (slike nisu najbolje, bila je zurba moguce da ce opet kisa vamo -.- ) eo nesta sam napravio... neizgleda profesionalno i mozd nije 100% upucana ravno al cemo se nadat jbga :/ uzeo sam na prvu ruku smolu s tresnje malo ugrijo i obljepio okolo pukotine i nakon toga dodatno zaljepio i ucvrstio izolir trakom i dodadno zalio vodom, tako da bi ona sad trebala imat protok tih svojih tekucina (nadam se), a sad cekat 3-4 dana i nadat se... ako se osusi maceta i sasjec :(

jul 2016.

#9
bit e to dobro
malatruba11ENTUZIJASTA

jul 2016.

#10
Meni je isto sve uniateno aaaa, 2 dana orkanske bure, jedna je pukla po pola nazolost neman sliku moze li prizivit ?
L0oDZMAJ

jul 2016.

#11
Saniraj gde je pukla, izolir trakom ili tako nesto uradi... bez slike, samo to mogu reci :) Stej haj

jul 2016.

#12
Zivece to, n sekiraj se :)
golub miraLEGENDA

jul 2016.

#13
buraz nisi jedini i mene pokosilo, autosi pre~ivjeli fotose mi prepolovilo, otialo 5 grana, ogromnih, na ko~ici ostale visit ostalo saniro, potroaio skoro 10tak izolirki idemo dalje, ata moa

jul 2016.

#14
kako da napravim grm od biljke veje 20 30 cm?tnx

jul 2016.

#15
procitaj ovu temu pa ce ti biti jasno https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/
Ludi LudicENTUZIJASTA

jul 2016.

#16
Snazne su to biljke meni je proslu godinu tri raspukla bura do pola stabljiku. Na tri dijela i nakon dosta izolira sve je bilo ok. Skoro ok. Jedna je postala hermi. Mozda od stresa.

avg 2016.

#17
hebiga momci eo izvjestaja par tjedana poslije... ostecena biljka se oporavila, ali od stresa se popunila jajima i danas sam ju odsjeko prije nego sto upr~i sunce i krene prasit drugu zdravu :/ :) ova druga je zdrava i visine je oko 2, 2 i 15 :D nadam se stoji ako niata drugo... al samo nada, makar je kurva :) http://imgur.com/xZ1Pu3R http://imgur.com/QdXqSqK http://imgur.com/E0jFjdY
StipeZMAJ

avg 2016.

#18
Prije bi rekao da je to muska biljka. Nema to veze sa stresom ;)

avg 2016.

#19
i to je lako moguce :D al ja cu sebi ipak ostavit ono... zaj**alo me pa se okrenilo protiv mene :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se