LEGACY
Da li imam spasa?
36 odgovora2,214 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2016.
jul 2016.#1
pozdrav ljudi! imam gadan problem.. drugi put mi je outdoor, prve godine uspio ove godine mi se sve cinilo kako cu uspit i jucer navecer je bilo takvo hebeno nevrijeme, nosilo krovove kuca, lomilo drvece,(stare i velike hrastove) znao sam da nije dobro ni za mene, danas poslije posla sam otiso vidit i zateklo me ogromno sranje! :( ljut sam ko pas i molim za neki savijet ili pomoc. Hvala unaprijed! :/ :(
ovo su slike atete :
http://imgur.com/a/R2wSA
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jul 2016.
jul 2016.#2
Bojim se da je kasno...inace ako na vrijeme reagiras,stete gotovo da i nema.
Pokusaj lomove zamotati sa izolir trakom..cvrsto i zali :(
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2016.
jul 2016.#3
jel bi mozda bilo stetno ako bi nakapo malo voska od svijece, ili pronaso neke smole sa drveta pa uljepio zajedno sa izolir trakom? :(
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2016.
jul 2016.#4
Ukruta,neki drveni kolac ...pa polomljena mjesta u
vrsti sa alu folijom,izolirkom ili sl. Mo~da ju spasia.
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2016.
jul 2016.#5
hvala vam dobri ljudi! :( probat cu zamotat izolir trakom pa sta bude bude... na~alost tako je to.. nekad imas srece nekad ne :/
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2016.
jul 2016.#7
do veceras ce bit sredito... ode u grad po trake i usput malo smole ako nadjem i rijesit cu
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2016.
jul 2016.#8
UPDATE; http://imgur.com/a/iWUMA (slike nisu najbolje, bila je zurba moguce da ce opet kisa vamo -.- )
eo nesta sam napravio... neizgleda profesionalno i mozd nije 100% upucana ravno al cemo se nadat jbga :/
uzeo sam na prvu ruku smolu s tresnje malo ugrijo i obljepio okolo pukotine i nakon toga dodatno zaljepio i ucvrstio izolir trakom i dodadno zalio vodom, tako da bi ona sad trebala imat protok tih svojih tekucina (nadam se), a sad cekat 3-4 dana i nadat se... ako se osusi maceta i sasjec :(
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
malatruba11
ENTUZIJASTA356 REP39%
→ Poznavalac
malatruba11ENTUZIJASTA
jul 2016.
jul 2016.#10
Meni je isto sve uniateno aaaa, 2 dana orkanske bure, jedna je pukla po pola nazolost neman sliku moze li prizivit ?
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
jul 2016.
jul 2016.#11
Saniraj gde je pukla, izolir trakom ili tako nesto uradi... bez slike, samo to mogu reci :)
Stej haj
Nines_Rodriguez
AMBASADOR2.937 REP41%
→ Legenda
golub mira
LEGENDA7.123 REP21%
→ Zmaj
golub miraLEGENDA
jul 2016.
jul 2016.#13
buraz nisi jedini
i mene pokosilo, autosi pre~ivjeli
fotose mi prepolovilo, otialo 5 grana, ogromnih, na ko~ici ostale visit
ostalo saniro, potroaio skoro 10tak izolirki
idemo dalje, ata moa
3 REP6%
→ Istraživač
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2016.
jul 2016.#15
procitaj ovu temu pa ce ti biti jasno https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/
Ludi Ludic
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
Ludi LudicENTUZIJASTA
jul 2016.
jul 2016.#16
Snazne su to biljke meni je proslu godinu tri raspukla bura do pola stabljiku. Na tri dijela i nakon dosta izolira sve je bilo ok.
Skoro ok. Jedna je postala hermi. Mozda od stresa.
24 REP48%
→ Istraživač
avg 2016.
avg 2016.#17
hebiga momci eo izvjestaja par tjedana poslije... ostecena biljka se oporavila, ali od stresa se popunila jajima i danas sam ju odsjeko prije nego sto upr~i sunce i krene prasit drugu zdravu :/ :)
ova druga je zdrava i visine je oko 2, 2 i 15 :D nadam se stoji ako niata drugo... al samo nada, makar je kurva :)
http://imgur.com/xZ1Pu3R
http://imgur.com/QdXqSqK
http://imgur.com/E0jFjdY
Stipe
ZMAJ157.066 REP
24 REP48%
→ Istraživač
avg 2016.
avg 2016.#19
i to je lako moguce :D al ja cu sebi ipak ostavit ono... zaj**alo me pa se okrenilo protiv mene :D
jul 2016.
1 / 19
jul 2016.
avg 2016.