LEGACY
Biljke jednostavno stale u razvoju
16 odgovora1,948 pregleda
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
Ovako, imam tih par biljki od kojih je jedna brzo gotova. Ostale su u 6 tjednu cvjetanja, ali nakon 2 - 3 tjedna cvjetanja jednostavno su kao stale, a sada niti viae ne smrde, i kao da jako teako i sporo raste cvijet.
Dali mo~e biti da su im premale vaze, mislim da su od 4 ili 5 litra.
Naj
udnije mi je to ato viae skoro uope pa ne smrde.
Dali je netko imao sli
an problem???
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#2
Jesi li mozda stavljao prejako gnojivo ili da si premalo gnojio?
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#3
Zli_vrtlar - previae nisam, jedino mo~e biti da sam premalo, ustvari samo sam jednom gnojio na po
etku cvjetanja i to sa oko
etvrtinom doze od kako piae u uputstvima.
Koristio sam 6-8-8 gnojivo on PLANTELLE "CVET"
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#4
mozda ima premalo hranjivih tvari....
probaj sa onim gnojivom za cvjetanje to bi trebalo pomoci
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#6
hh ok...ali bolje uzmi ono za cvjetanje nego one sta se koriste u vegetativnom razvoju :D
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#7
E pa koristio sam 6-8-8 gnojivo on PLANTELLE "CVET".
Zar nije to dobro za cvjetanje???
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#8
da, ali ako ga stavljas u premalenim kolicinama onda biljka opet nema dovoljno hranjivih tvari i neoze cvjetat kako treba :D
maj 2009.
1 / 9
maj 2009.
maj 2009.