VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaBiljke jednostavno stale u razvoju
LEGACY

Biljke jednostavno stale u razvoju

16 odgovora1,948 pregleda
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#1
Ovako, imam tih par biljki od kojih je jedna brzo gotova. Ostale su u 6 tjednu cvjetanja, ali nakon 2 - 3 tjedna cvjetanja jednostavno su kao stale, a sada niti viae ne smrde, i kao da jako teako i sporo raste cvijet. Dali mo~e biti da su im premale vaze, mislim da su od 4 ili 5 litra. Naj udnije mi je to ato viae skoro uope pa ne smrde. Dali je netko imao sli an problem???
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#2
Jesi li mozda stavljao prejako gnojivo ili da si premalo gnojio?
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#3
Zli_vrtlar - previae nisam, jedino mo~e biti da sam premalo, ustvari samo sam jednom gnojio na po etku cvjetanja i to sa oko etvrtinom doze od kako piae u uputstvima. Koristio sam 6-8-8 gnojivo on PLANTELLE "CVET"
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#4
mozda ima premalo hranjivih tvari.... probaj sa onim gnojivom za cvjetanje to bi trebalo pomoci
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#5
Ma odmah u ih sada zagnojit, taman ih trebam zalit ujutro...
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#6
hh ok...ali bolje uzmi ono za cvjetanje nego one sta se koriste u vegetativnom razvoju :D
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#7
E pa koristio sam 6-8-8 gnojivo on PLANTELLE "CVET". Zar nije to dobro za cvjetanje???
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#8
da, ali ako ga stavljas u premalenim kolicinama onda biljka opet nema dovoljno hranjivih tvari i neoze cvjetat kako treba :D
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#9
Danas sam ih zagnojio sa pola propisane doze, javim za koj dan kako aljaka...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se