VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaŠest Mudonja od šest Biljcica...
LEGACY

Šest Mudonja od šest Biljcica...

18 odgovora1,976 pregleda
ChehehePOZNAVALAC

maj 2009.

#1
Dali sam proklet ili me nece ili sto? Posadio sam low-#2 outdoor Zemlja o.k. pomjeso sa malo stiropola sve uredio krenule fakat ljepo... i tada nakon 10 ak 15 dana od kad su izasle (otprilike kada su pocele ove vrucine prije jedno 5-6 dana) sve pocmu polako cvjetati i sve se pokazu mudonjama.... E sad fakat me zanima jesam li proklet ili sto se dogodilo... Dali je moguce da su se sve sokirale zbog temperature vani ( mislim na naglo zatopljenje) pa im izasla **** i postoji li ikakav drugi razlog za to ili sam jednostavno lose srece. :sick: Vec su nove krenule tako da ne brinem previse ali eto nije mi se nikad dogodilo pa moram pitat.
ChehehePOZNAVALAC

maj 2009.

#2
hahahaha sada vidim da ste mi cenzurirali jednu rijec pa se ispricavam ako sam koga uvrijedio uglavnom izbacile su one loptice koje lice na one neke druge loptice koje muskarci nose medju nogama ...
badger badgerENTUZIJASTA

maj 2009.

#3
aste ak neko modje rec da nema srece onda si to ti! :D hehehehe bar si u ne em dobar :D hehehehe a ono nevjerujem ja od temperature da njima smeta tolko... vjerovatno si "samo" veliki sretnik :D imaa slike neke? p.s. uplati loto listi :D

maj 2009.

#4
Koji si ti baksuz........
AFGHANISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#5
preloae
4herbsPOZNAVALAC

maj 2009.

#6
ja sam isto dobio sve mudonje od doma ica do sad!bar deset komada ove godine,ali zato su tu fem lemon skunk,the church da me izvuku

maj 2009.

#7
Izvukla je mene i svaka muaka do sada:rofl:

maj 2009.

#8
zalijevajte ih antistresom :icon_lol:
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#9
igraj brate loto :)
SimasZgAMBASADOR

avg 2010.

#10
a ja posadio 5 uknown sjemenki i dobio 5 ~ena :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se