LEGACY
problem oko uzgoja
12 odgovora1,384 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#1
naci imam biljku vec nekih godinu dana,sve je bilo uredu do prije nekih tjedan dana...uglavnom sa biljkom je sve bilo super,mirisala je na kilometre,nije imala niti jednu smedu tocku na njoj,ma sve super...naci ja ju uzgajam ovak iz fore,naci samo sam ju stavio u vazu i posto se nalazim u poziciji di sunce przi recimo skoro cijeli dan,biljka dobiva dovoljno svjetlosti,a po noci upalim lampu...naci prije tjedan dana,u istu vazu sam usadio novu sjemenku,ona posle tjedan dana je pocela ludacki rast,ali zato glavna biljka je sva posmedila,vise nit ne mirise,nis,sva se raspada...sad vas molim za pomoc,sta da ucinim,biljku ovu koju sam tek usadio sam maknuo ca,presadio u drugu vazu,dok ovu sam pustio,i promjenio joj zemlje malo,al stvarno neznam sta da ucinim..evo vam par slika biljke kako sada izgleda...molim vas potpunu pomoc,jer nemogu izgubit svoju ljubav:sad2:
http://www.mypicx.com/12102008/my_plant/
Zliko
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
ZlikoISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#7
sjeci, susi, pusi ;-)
iduci put biljku nemoj duze od 6mjeseci drzati...ima plodova koliko vidim samo nije bujna...za veci urod treba dosta paznje (to sam i sam skontao nakon dvije domacice sto sam drzao 5mjeseci)
bilkju odrezi pri dnu, ostavi (ili odsjeci) vece listove, stavi negdje gdje je mracno i suho da se susi par dana. Skini to malo plodova, stavi u teglu. i to je to.
samo znaj da kad se osusi ces izgubiti do 70% tezine (pravo se smanji)
zasadi drugu i pazi je fino ;-)
dec 2008.
1 / 7
dec 2008.
dec 2008.