LEGACY
Sta bi ste napravili ??
14 odgovora1,847 pregleda
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#1
Evo jucer me kolega Slo-Era malo refreshao , od same nepa~nje i panike zajebao sam stvar i unistio klonove, preko noci spremim nove sa friskim korijenom, lepo presadim u zemlju i pustim preko noci na balk. da dobiju mrak i za mali efekt :P
Dignem se i vidim da mi je moj vuk pocupao friske klonove i to top klonove pheno2 NLxBB :( :( srce mi stalo da sam skoro pao u komu i depresiju...
Sta da na pravim sa mladom vu
icom...?? Objesit, izbacit is pala
e ili ata..???
Slike nebih dao jer me sramota moje nepa~nje ili ata god ve ako sam kriv...!!
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
mar 2008.
mar 2008.#3
jel ti nas pitaa kako da ti pomognemo da o~ivia polu svarene klonove,
ili ata da radia sa vu
icom koja ~ivi sa tobom
ista receptura kao za sve kuce i mace
da nema pristup biljkama
ako ti je trebao odgovor nadam se da si ga dobio:lml_spam:
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#4
Imam sibirskog vuka 4,5 mj. star, sve mi je skoro sve potamanio i to samo best klonove, losi klonovi + 4 dobra vrha su mi ostala. Muka mi je cijeli dan, hladim se pivom i gicom :(
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#5
Probaj sljedeci put to napravit ispravno.
Ako ces nekog objesit, mucit, kaznit i krivit onda se pobrini da si to ti, a ne zivotinja stara 4mj kojoj si ostavio pristup svemu tome.
Steta sto se desilo tako nesto.. :sad2: gore i vise srece drugi put!
preglednik
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
Splitsko dite
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
Splitsko diteENTUZIJASTA
apr 2008.
apr 2008.#7
LOOOL...:ludaci_lol:
nego je li vu
ica reagirala na obrok hehe
mar 2008.
1 / 8
mar 2008.
maj 2008.