VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaPomoc ASAP!!!!
LEGACY

Pomoc ASAP!!!!

12 odgovora1,188 pregleda

jun 2009.

#1
Dakle, ispao sam totalni idiot resivsi da presadim moju malu u vecu saksiju... Da ne duzim....izgleda da sam tom prilikom ostetio koren, i sad je sva klonula, listovi su joj se "ufrckali" i bas izgleda jadno... Sta da radim i ima li nade? :ohno: Unapred zahvalan.

jun 2009.

#2
sad zavisi koliko si oatetio korijen, al ako nisi puno trebala bi se oporavit u roku tjedan dana

jun 2009.

#3
koliko je stara biljka?

jun 2009.

#4
fora je sto je bila pored neke stare palme, pa im se korenje ispreplitalo...jedva sam ih razdvojio.... stara je oko mesec...mesec i po mozda....nekih 30ak cm visine....

jun 2009.

#5
i da li da je sad stavim na sunce ili u hlad?

jun 2009.

#6
ufff, teako da ces to spasit, da je u pocetku razvoja lako bi se oporavila, al ovako kasno teako... nek netko iskusniji komentira ovo .
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#7
slike,slike,slike.......

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se