LEGACY
Hrđavi listovi
37 odgovora2,090 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
apr 2016.
apr 2016.#1
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#4
postoji tema u koju je mogao da ide tvoj prvi post, nemoj otvarati teme bez veze i procitaj pravilnik. ako si juce odradio flush ne moz ocekivati da joj je od jutros bolje, ako je odradjeno kako treba trebalo bi da se zaustavi propadanje listova, malo strpljenja. ako je to problem jer nisi opisao uopste kako je tekao grow i sta si sve stavljao u zemlju tih 55 dana
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#5
Postoji tema za probleme tokom uzgoja.
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo~ete-pitati-iskusnije-
lanove-za-pomo.11083/
Na prvoj stranici imaa upitnik koji ispunia i postaa tamo u temi.
Ovako pogaati nema smisla,niti ea tako rijeaiti problem ;)
Evo Power je bio prvi :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#7
zar na planteli ne pise jednom sedmicno. al tu si negde ako si stavljao svakih osam ne bi trebalo biti problema. ili si plantelu stavljao u vodu na svaka cetri dana... kolike posude, koja zemlja, kakav je ph poslednjih par sedmica bio... fali podataka, pogledaj upitnik koji ti sugerise tamara
34 REP68%
→ Istraživač
apr 2016.
apr 2016.#10
1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica) ?automatic rojal ak
2.Koliko su stare vaae biljke ?55 dana
3.Koliko su visoke vaae biljke ?90cm
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaae biljke ?17 l
5.Kakva je vaaa zemlja (Sa
ime ste ju mjeaali , jel zagnojena, )Tera magma pomijeaana sa balkonijom
6.Kako
esto zaljevate i kakvu vodu koristite ?sada svaka 3 dana ,
7.Kakav je ph vaae vode (bar pribli~no ako imate lakmus ph tester) ?ph metar nemam ali je svaki put puatena cijeli dan u otvorenim bocama da izadje klor i korigirana sa limunskom kiselinom
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:p:K (odnosno duaika,fosfora i kalija) ?plantela list pa cvijet
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,obi
nu) ?hps 400 24/0
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ?sada na 40 cm
11.Koliki je vaa prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?100/100 / 180
12.Kolika je temperatura i vlaga u vaaem prostoru za uzgoj ?temp je oko 27 do 29 vlaga oko 55 poslije zalijevanja oko 75
13.Koliki je ph zemlje ? ???
14.Dali ste uo
ili nekakve insekte u vaaem prostoru za uzgajanje ?ne
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju ?prvi grow nakon dobivanja samopouzdanja
a ata ti po tvom iskustvu mislia za ove listove meni sve smrdi na nedostatak kalija koliko sam uspio po forumu nai a neznam kako mo~da to rijeaiti ako ne pomogne flush
34 REP68%
→ Istraživač
apr 2016.
apr 2016.#14
pa nije ne mo~da,ali cijeli grow radim na isti sistem kako je jedan
lan radio sa limunskom kiselinom zna
i 55 dana i do prije tj dana nije sa biljkama bilo nikakvih problema a ima ih 4 u tentu,neznam dali nakon toliko dana sa tim sistemom zalijevanja biljaka odjednom mo~e biti tako zbog ph.Znam da je ph glavni adut u indooru ali 55 dana i sad odjednom da bi mogao biti ph u pitanju
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#15
frrend, treba da prodje vremena dok se zemlja ne izdrnda i u njoj napravi nut-lock, ne vide se promene prvog dana neg obicno pred kraj. kako god, bez ph metra ne znas na cemu si ako si vec brljavio kiselinom odokativno, a ti sad kako hoces, ako ne razumes ja drugacije ne mogu objasniti. bas kao sto nece biti biljci odmah bolje nakon flusha. mora da prodje vreme da se nesto zabrlja, kao i da se nesto odbrlja. samo je pitanje koliko vremena imas, daj fotke celih biljaka da vidimo u kakvom su stanju
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
apr 2016.
apr 2016.#19
@Stipe ne ra
unaa moj status...3 mjesta :D
Samo se smiri @ninja666 pred sami kraj si i nemoj sada pani
ariti :)
Kada si postavio pitanje na jednom mjestu moraa malo pri
ekati.
Nismo svi stalno online :)
Daj reci kako se biljka ponaaa nakon flusha,dali se i dalje airi na druge zdrave listove....kako si odradio flush i kako si korigirao ph??
DBROWN
POZNAVALAC817 REP24%
→ Ambasador
DBROWNPOZNAVALAC
maj 2016.
maj 2016.#20
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-0/cp0/e15/q65/s320x320/13095858_1174551975901917_7830644617350401760_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=bb67016f4276fde21b6db4c66ec7dde3&oe=57AD0FBD
Pogledaj tu,mozda pomogne :D
apr 2016.
1 / 20
apr 2016.
maj 2016.