VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaodbija da raste!
LEGACY

odbija da raste!

22 odgovora1,501 pregleda
nice&cleanAMBASADOR

jun 2015.

#1
ovaj RQS-ov NL autos jednostavno odbija da poraste,doduse imao je traumaticno rodjenje jer mu se jedan cotyledon otcepio pa je izgledao ovako> da bi se nakon nekog vremena pretvorio u ovo> i to je to... bio je u casi sa 1/2L mesane zemlje (AGRO sa Kristalonom + Floragard+Perlit) zalivan sa cesmovacom,spricnuo ga i sa Slavolom,a pre 3 dana stavljen u zemlju da vidim dal ce se nesto promeniti ali za sada nista se ne menja... NAPOMENA>njegov brat je bio rodjen u istoj velicini case samo je zemlja bila cista Floragard-ova bez ikakvih dodataka i za mesec dana je 40cm narastao ;) ako neko zna neka pise moze li se ovom malisanu ikako pomoci ili je osudjen na oci u oci sa mravima za ceo svoj zivot :(

jun 2015.

#2
Strpi se jos malo tek si ju presadio.Sad ce ona :)
nice&cleanAMBASADOR

jun 2015.

#3
ali ona prva slika je slikana 29.05. jedno 7 dana odkada je izvirila iz zemlje...
TarzanZMAJ

jun 2015.

#4
pa sam si sebi odgovorio u zemlji je problem sinko.. kristalon mixat u zemlju za tako malu biljku, e moj sinko....

jun 2015.

#5
Evo Tarzi je bio koncentriran vise nego ja :)
nice&cleanAMBASADOR

jun 2015.

#6
ako je tako onda svima lep savet da bezze glavom bez obzira od te AGRO+kristalon zemlje,i jos jedno pitanje>ako se ikako izvuce biljcica i krene da raste sada kad je u Out zemlji s'obzirom da je autos u pitanju, hoce li se ovo vreme koje je provela kao "mini" racunati za njen celi zivot ili ce kad stasa dovoljno velika krenuti u cvetanje?
TarzanZMAJ

jun 2015.

#7
racuna se i ovo
nice&cleanAMBASADOR

jun 2015.

#8
ok hvala, bice ovde jos koja slika cisto da se vidi napredak ako ga uopste bude bilo...nadam se da smo nekome pomogli ako vec biljki nema pomoci

jun 2015.

#9
he, he, same here, jebena zemlja, prodaju sve i svasta, lepa na oko a mrtva! meni 6 biljki tako bile hibernizovane mesec dana, izasle par cm i stoje, ni presadjivanje u novu zemlju nije pomoglo dok nisam poceo da ih prihranjujem tako male i krenule. e sad sta ce biti sa autosima, pojma nemam, bar za po jedan joint :D
nice&cleanAMBASADOR

jun 2015.

#10
nisam ja mixao,kupovna je takva sa dodatim Kristalonom...
nice&cleanAMBASADOR

jul 2015.

#11
evo je malecka zik-zak,listovi joj kao da je krenula iz revegetacije,bacila preflower,ima neki 15-ak cm visine....bice bomba(nagazna) :lol:
#12
Ne treba stedeti....mislim za sve postoje original prodavnice! Ako nemas za 20 biljaka ti odgaji 5 ali u full-u ...ma da ja licno mislim da ce to sve doci na svoje! SRETNO

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se