LEGACY
Kiša pada vec 7 dana
14 odgovora1,879 pregleda
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
jun 2009.
jun 2009.#3
ma strava ... ovo nije normalno ...
magla , kiaa , ispod 15C a 7 mj . Pa koji k...C !
Igrow-Soil Cannativa
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
Igrow-Soil CannativaENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#4
Klimatske promjeneeeee brrrrr ;)
jbg,mozda budemo imali dugo ljeto do kojeg 10-11 mjeseca pa sljedeci put neke tropske sative sadit hehe :D
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#8
ne smeta kisa nista,jedino ako su prekrhke biljke pa da se slome.a to sto su popadale sad kad grane sunce ima da polude.
jun 2009.
1 / 8
jun 2009.
jun 2009.