LEGACY
Zuti i braon listovi seedling stage
69 odgovora6,014 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
jul 2017.
jul 2017.#1
Odjednom su poceli da se uvijaju i zute listovi a sad su vec i braon.
Nisam koristio prehranu samo vodu. Ima oko nedelju ipo dana.
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#2
Daj malo vise informacija !!
Koja zemlja..koji strain,lampa ovo ono ??!!;)
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
18 REP36%
→ Istraživač
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#5
Ma da... za cvijece kazes haha i led lampa,a koliko je jaka ta led lampa i daj procitaj sta pise na vreci od te zemlje(kako se zove)
Ustvari ne moras...nije dobra ta zemlja koja god da je ! Al svejedno napisi kako se zove :)
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#6
evo i link kad imas problem da pitas. ne moraju se otvarat nove teme za svaki zuti ili braon listic:)
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo~ete-pitati-iskusnije-
lanove-za-pomo.11083/
18 REP36%
→ Istraživač
18 REP36%
→ Istraživač
18 REP36%
→ Istraživač
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jul 2017.
jul 2017.#12
Kolega ti je ostavio link sa zemljama pa izaberi jednu.
Nicime ne hranis nakon sto presadis u novu zemlju i vece potove. Tek za 3-4 tjedna nakon presadjivanja mozes razmisljat o gnojenju. Pod uvijetom da biljka krene kako treba.
vise citanja, manje pitanja i mozda spasis biljku :)
Spanjo
AMBASADOR3.299 REP51%
→ Legenda
SpanjoAMBASADOR
jul 2017.
jul 2017.#13
Isti tj slican problem sam imao , naime vjerojatno su ti biljke izgorile od prejake zemlje , biljke kad su tako male jako su osjetljive na jacinu supstrata , cekaj i promatraj mozda iz sredine krenu zdravi listovi i pretvore se u monstrume sto je eto bio slucaj kod mene, .....i naravno mozda uopce neces trebat gnojit sve do cvjetanja tj tek nakon 1mj malo i polako sa 1/3 doze
Sensi Star
ZMAJ29.699 REP
18 REP36%
→ Istraživač
jul 2017.
jul 2017.#15
Krenuli su normalni zeleni listovi nisu svetli kao sto su bili ih sredine hvala za odg promenio sam bio zemlju i sad su bolje samo sto ovi stari listovi su gotovi bas su suvi da ih ostavim ili da skinem ?
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
DangerdensoPOZNAVALAC
jan 2019.
jan 2019.#17
A sta kad listovi postanu zuckasto smedji i motaju se u sestom tjednu cvjetanja, zemlja je terramagma, prehrana biobizz bloom i top max u pola od preporucene doze.Mislio sam flushati nakon sljedeceg tjedna i neznam sta sad da radim??
I lampa je hps 400w
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
DangerdensoPOZNAVALAC
jan 2019.
jan 2019.#19
Evo ovako nesto, u ponedjeljak usla u sesti tjedan cvijetanja.
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
Jojoman
ZMAJ46.169 REP
JojomanZMAJ
jan 2019.
jan 2019.#22
Pa ako je kraj 6.tjedna,dakle ulazi u sedmi, ja bi to samo ispirao vodom do kraja, hranjenje nakon ispiranja pred berbu nema smisla, osim ako mozes melasu joj daj
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
DangerdensoPOZNAVALAC
jan 2019.
jan 2019.#23
Mislio sam jos tjedan i po samo voda, onda flushat i melasa i to je to.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jan 2019.
jan 2019.#24
meni lici da je gladna, e sad, ne znam koliko do kraja, ali ja bih punu dozu, pa onda samo voda, koja je sorta uostalom i sta pise koliko cveta?
Dangerdenso
POZNAVALAC1.020 REP47%
→ Ambasador
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jan 2019.
jan 2019.#26
aha, pa udri onda flush ko sto rece kolega, za ne daj boze, pa onda ful dozu i tu ti je kraj blizu.
Vetrenjaca123
LEGENDA6.114 REP11%
→ Zmaj
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
apr 2022.
apr 2022.#29
Ovo je zrelo za flush :) (ako je tegla 10l, barem 30 l vode PH 6.5). Nakon flusha ce ti poluditi malo. Ostavis da se dobro osusi. Pa kad je za zalijevanje lupis jos jednu punu dozu. Pa voda. pa voda. Pa puna. Pa flush i onda samo voda do kraja :)
ŠEŠKO12
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
ŠEŠKO12
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
ŠEŠKO12ENTUZIJASTA
apr 2022.
apr 2022.#32
40 l potovi pod tusem izapjero dok nije cista bistra vodo pocela isticati priblizno nekih 15 20 minuta sa povremenim prkidima zbog preljevanja iz saksije.
Bizzzo
ZMAJ166.557 REP
BizzzoZMAJ
apr 2022.
apr 2022.#33
Super. O
igledno joj nije pomoglo jer tko zna koji pH ide iz pipe :) iako je mogue da joj samo treba da se trgne. Svakako za ubudue preporuka barem pola vode za flush da nastimas pH gdje treba.
ŠEŠKO12
ENTUZIJASTA320 REP30%
→ Poznavalac
ŠEŠKO12ENTUZIJASTA
apr 2022.
apr 2022.#34
voda je izvorska vlastiti bunar i uvjek je 6.5 ph vise puta mjereno cak i u vremenu kise
jul 2017.
1 / 36
jul 2017.
apr 2022.