LEGACY
Koliko jos...?
36 odgovora2,356 pregleda
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#1
OVu biljku sam posadio u 4 mjesecu i nedavno su se na donjim redovima listova na grnacicama pocele jos neke grancice pojavljaivati i iz njih mali listici....takodjer uz stabljiku gdje se razgrana stabljkia vec duze vrijeme rastu ti isti maleni listici biljke su malo vece od boce coca cole od dvije litre (sorry nisam se sjetio uzeti metar :D)
Evo slike, htio bih znati kada ce otprilike hedovi poceti rasti.
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#2
mislim na zadnje dvije, ne na one prve tri one su tek poasdjene prije mjesec dana prvu bacam jer se lose razvila =((
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#3
oces rec da su ove "velke" stare 3mjeseca??!,pa sta rade u tim mini teglicama,nemaju ni pol metra!!,tu ces dobit za tri pljuge ak se malo ne bacis na posao
poz..
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#4
Ne uzgajam indoor nego outdoor i mislim da bi mogao imati problema ako susjedi vide ove biljke :D
Mozete mi bare na slici oznaciti kamo bi ju mogao rezati da mi pocne rasti u grm jer na slikama koje je grucho stavljao stvarno nisam nis shvatio
Njegova je ocito drugacija vrsta
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#5
pa tocno to outdoor 3mj.!! ,napravi lst,stavi u vece tegle i daj im sunca ..i mogo bi ih pognojit koj put..
..
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
peri.lee
ISTRAŽIVAČ194 REP96%
→ Entuzijasta
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#11
cim sam procitao naslov ocekivao sam neke hedine a ne granje u vegetaciji:dog_walk2:
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#12
ko ceka..taj...sta god,al nije sta je ocekivo..
(pa ti ocekuj... :o) )
grudva
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
grudvaISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#13
sta si im radio 3 meseca pa su tako male
bolje ih sledeci put stavi unutra ispod cfl da vegetiraju 2 meseca pa ih onda izbacuj napolje
bilje sa nepuna 2 meseca ispod cfl
sledeci put posto radis outdor obezbedi ooooogroooomne saksije i mozes da ocekujes zbunje i 2 metra visoko (normalno ako vodis racuna o zemlji , prihrani , broju suncanih sati u toku dana itd)
ne ocekuj puno od ovog growa:ohno:
i stavi sledeci put malo perlita iliti stiropora bar 20%
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#14
Ove dvije velike su prihvatljive veli
ine za 3 mjeseca, nisu najbolje, ali nisu niti tako straane, mogue da se radi o vrsti. Imam isti slu
aj, pod istim uvjetima nekolicina ih raste savraeno dok ih nekoliko izgleda poput tvojih.
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#15
drzi se jos samo malo,,,,,,i onda ima da puhas od toga kao zmaj jova :),,,,ali setio si se za akvarij jbo si mu kevu hh....na gornjoj slici lepo si ih stavio u hladovini i znas sta ima da ti rastu al samo na dole .....znaci sve si profi obavio jos samo hedove cekamo ,javi se kad budu.....
grudva
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
grudvaISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#16
bilje ne trebe da izraste za 3 meseca samo kao flasa od koka kole sa stabljikom tanjom od obicne olovke takve sorte nema . Za 3 mesaca treba da ima visinu minimum 70 cm ali minimum i stablo kao mali prst .
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#17
vidis da ljudi jednostavno nemogu shvatit!! da to izgleda ko biljka stara mjesec dana..
:"i onda ima da puhas od toga kao zmaj jova :),,,,", " si profi obavio jos samo hedove cekamo "
"Ove dvije velike su prihvatljive veli
ine za 3 mjeseca,mogue da se radi o vrsti"
ako sve nastavi ovim tempom,i to autdor neces se bas davit u vutri..
..osim ako ne probas progutat cjelu biljku s korjenom :icon_lol:
stavi to unutra ako oces da to lici na nekaj
aj poz..
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#18
de moje su za 3 mjeseca znale bit i preko 2 metra kompletno razgranate i debele ko palac i viae,majstore ja bi ti reko najbolje mani se ti balkosnkog saenja kad ne
ea da ula~ea idi i baci to sve negdje u neku pristojnu zemlju vani u prirodu i ona
e ti sama pomo
viae nego o
ekujea i vjeruj mi da
e ti biljke pristojno izgledat napokon,ili kupi kante od 15 litara barem i natrpaj ih dobrom zemljom i unutra presadi jer ina
e
ea imat za puait paket od 100 kuna...nema tu leba bez motike,ajde sljedei put to lijepae odradi,gledaj malo po forumu kako to drugi rade koji su imali uspjeane uzgoje
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
jul 2009.
1 / 19
jul 2009.
jul 2009.