LEGACY
Molio bi pomoć
18 odgovora1,636 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#1
1.Uzgajate li svoje biljke iz sjemenki ili klonova(reznica) ?sjeme
2.Koliko su stare vaae biljke ? 25 dana
3.Koliko su visoke vaae biljke ? oko30 cm
4.Kolike su tegle ili posude u kojima su vaae biljke ?12l
5.Kakva je vaaa zemlja (Sa
ime ste ju mjeaali , jel zagnojena, )humpkompovit+perlit
6.Kako
esto zaljevate i kakvu vodu koristite ?svaka3-4 dana prokuhanu iz pipe
7.Kakav je ph vaae vode (bar pribli~no ako imate lakmus ph tester) ?nemam ph metar
8.Kakva gnojiva koristite i kakav je omjer N:P:K (odnosno duaika,fosfora i kalija) ?cvetal 8-6-6 vege
9.Kakva svjetla koristite (koliko wata koliko lumena,HPS,MH,fluo,halogen,obi
nu) ?hps 400w
10.Koliko su lampe blizu biljki (udaljenost od vrha biljki) ?oko 1m
11.Koliki je vaa prostor u kojem gajite (u metrima kvadratnim ) ?90x60x180
12.Kolika je temperatura i vlaga u vaaem prostoru za uzgoj ?25-26 po danu,17-18 po noi
13.Koliki je ph zemlje ?nemam ph metar,na zemlji je pisalo 6,5-7
14.Dali ste uo
ili nekakve insekte u vaaem prostoru za uzgajanje ?ne
15.Koliko imate iskustva u uzgajanju ?prvi grow
danas su mi se svi listovi objesili
http://img169.imageshack.us/img169/4822/dsc02894s.jpg hawaiian snow
http://img707.imageshack.us/img707/590/dsc02893qd.jpg super silver haze
za ventilaciju koristim 2xpc venta od 100 mm i kupaonski 125mm 200m/3
bio sam ih pregnojio pa flusho i nakon toga su se oporavile,prije 3 danan sam ih presadio u vee tegle i po
eli su preblemi
Odin_of_Asgard
POZNAVALAC1.455 REP95%
→ Ambasador
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC
nov 2010.
nov 2010.#2
Ako si prilikom presaivanja izlo~io korjen svijetlosti, biljke su do~ivile stres, trebat e im neko vrijeme da dou sebi...
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2010.
nov 2010.#3
1.Zemlja ne zvu
i ok.
2.Prokuhavanje vode oduzima vrime a po meni apsolutno nepotrebno.Tko voli nek izvoli.
3.Pribli~i lampu bar na 60-70cm
4.Koristia cvetal a faza je vegetacije.Joa gore...pregnjojio si a do sada nisi uop
e ni trebao hraniti,i to joa izgleda pogreanom hranom.
5.Temperaturu si napisa ali za vlagu nisi a va~no je da znaa koja je
6.trebaa kontrolirati ph zemlje,hrana zna poateno poremetiti ph.
Imaa odakle da po
nea:)
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#4
sa vlagom nemam problema kree mi se uvijek oko 50%,ma to je ono kreten nema strpljenja pa radi *****rije i ne razmialja da na vrijeme nabavi sve ata treba,ina
e cvetal koji joristim je za vege fazu ima posebni za cvjetanje
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#5
toma~ 666 htje o sam ti samo napomenuti da kuhanjem ili prokuhavanjem vode nedobivas nista glavna stvar ispari mislim na H2O u nepovrat.kisnica je mama.peace
19 REP38%
→ Istraživač
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#8
dali je ovo viaak ili manjak nekog elementa?
http://img560.imageshack.us/img560/5340/dsc02897.jpg
http://img829.imageshack.us/img829/7247/dsc02896p.jpg
http://img258.imageshack.us/img258/5498/dsc02898zf.jpg
19 REP38%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#9
pa ata je pobogu opet sa tim biljkama,veliki listovi su skoro ~uti ato se vidi iz prilo~enog,naaao sam na netu nekih
lanaka o tome al mi je engleski nikakav
http://img714.imageshack.us/img714/6189/dsc02931l.jpg
http://img177.imageshack.us/img177/2227/dsc02930p.jpg
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
SulundarAMBASADOR
nov 2010.
nov 2010.#10
po slici, meni lici na ph problem,a on utice na ostalo. Sta god da je,valjalo bi promeniti zemlju,vodu(koristi kisnicu),zalivaj po prekoj potrebi ...poboljsanje zagarantovano. Zvuci kao veliko cimanje,ali dok ti ustanovis pravi problem,moze da bude kasno.
nov 2010.
1 / 10
nov 2010.
nov 2010.