LEGACY
Reanimacija biljke i urod nakon toga
12 odgovora1,396 pregleda
valentin25
ISTRAŽIVAČ104 REP36%
→ Entuzijasta
valentin25ISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#1
Ima li urod veze sa time ako biljka biva uniatena tokom vegetacije/predcvijetanja, potom bude reanimirana?
Naime, biljka mi je bila spaljena od gnojiva te sam je uspio ponovno vratiti u ~ivot. Poslije toga nije imala normalne listove ve 3
lanka po listu. Zna
i, ne 8 dijelova, ve 3. Ima li to ikakve veze sa urodom i sa svime? Hvala
http://imageshack.us/photo/my-images/8/dsc02915pi.jpg/ ovo je slika cvijeta pa me zanima za koliko bi se urod mogao jos povecati i kroz koliko dana? :)
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#2
Ja sam skroz brucoa na ovom forumu , ali sam pro
itao skoro sve o uzgoju biljke . Ako je ovo spaljena biljka onda super izgleda , uspio si je vratit u ~ivot kako ti ka~ea , samo ato je tek po
ela cvijetat . To jest treba pro joa dosta vremena do branja kako bi ubrao maximum uroda . Nek ti iskusniji ka~u koliko ti je do branja .
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#3
moralo bi da bude veze, tj. manji prinos. mada mi nisi jasan sa onim 8 delova, nisam to jos sreo bro, trebalo bi da je neparan broj uvek u pitanju
valentin25
ISTRAŽIVAČ104 REP36%
→ Entuzijasta
valentin25ISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#4
Ma dobro, 7 il 9 haha. Nisam se optereivao time previae :) Bit je da poslije reanimacije novi listovi su imali samo 3 prsta, a ne 7 il 9 :/
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#5
to je manje bitno, vidis da joj nista ne fali i da je extra cvet, a kod cveta i nemas listova sa vise od 3
ChasedByDevil
ENTUZIJASTA353 REP38%
→ Poznavalac
wannabe_grower2
POZNAVALAC987 REP43%
→ Ambasador
wannabe_grower2POZNAVALAC
okt 2011.
okt 2011.#7
zato sto nema iskustva..., isto kao i ja :)
jako lijepo izgleda biljcica :)
okt 2011.
1 / 7
okt 2011.
okt 2011.