LEGACY
listovi se savinuli :S
18 odgovora2,263 pregleda
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#1
biljka ima oko 10 dana, mislim prije 10 dana sam stavio da sjeme proklija i jako ljepo je rasla dok joj nisu listovi malo veci postali, sada su se poceli savijati prema dolje, pogledajte slike, slike su lose kvalitete al se vidi sta sam htio rec:
http://nabaci.com/images/J2e75422.jpg
http://nabaci.com/images/yTq75450.jpg
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#2
Prema visine biljke i njene starosti, najverojatnije je u pitanje nedostatak svetline.
Previsoka mi izgleda...
A inace, kakva ti je zemlja i jel si s necemu gnojio ?
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#3
to sam i pretpostavio da je zbog svjetla, jer u zadnja 4 dana je samo oblacno, ce se oporavit ona il se moram zabrinut? gnojio nisam, dal bi trebo?
mislim da je visoka jer sam prekasno stavio klicu, klica je vec imala oko 3 cm, pa je sjemenka previsoko gore, dal to smeta?
zemlju sam kupio, 4-6ph je
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
jun 2008.
jun 2008.#4
Opravice se ona..
Samo nisi trebao gnojiti, prerano je za gnojenje i bez potrebe, to jest kada je sve u redu ja ne bi gnojio.
Potrazi malo po forumu, ima dosta toga napisano o gnojenju.
Isto tako negde na forumu sam procitao kao da mozes da dodas malo zemlje, pa tako da pokrijes jedan deo biljke., ali neka ti neko iskusniji predlozi dali da ovo radis.
Pozdrav...:vb_kez:
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
KaraJack
POZNAVALAC772 REP19%
→ Ambasador
KaraJackPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#6
Listovi su ti zuti, previse vode mi se cini, koliko puta joj dajes vode????
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
n0p
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
n0pISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#8
yep bilo je zbog malo sunca i zbog previse vode, danas sam joj dao samo jednom vode i ljepo se uspravila, listovi joj narasli, sad je ok.. prie sam davo poprilicno :D, cim sam vidio da dole na pijatu nema vode malo bi dolio
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#9
Ma bit e sve u redu sto posto,tako su i moje kad sam ih stavio,prvih par dana samo obla
no,izdu~ile se bile skroz,al sad su nastavile rast normalno,samo sam ih joa malo ukopo zbog duga
ke stabiljke od po
etka biljke,raqstu normalno.....:prof10:
Doktor
POZNAVALAC891 REP32%
→ Ambasador
DoktorPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#10
Brate sa cim si slikao ti ove slike sa temperama ili flomasterima???
Brate auto fokus malo blica ili svetla........... cuda cine!!!!
I zalivaj to po osecaju previse vode stavra blato na korenu i smanjujes dostupnost te prehrane preko korena!!!
jun 2008.
1 / 10
jun 2008.
jun 2008.