LEGACY
stetocine- ROVCI!!!
14 odgovora3,170 pregleda
Bubblegum
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
BubblegumISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
Danas sam sve lepo isplanirao i hteo da presadim biljcice, iskopao rupe i bas tada naidjem na problem ROVCI, da li je neko imao problema sa njima? na internetu kazu da su stetocine jedu koren? na forumu nisam naisao da je neko imao takav problem..
http://imageshack.us/photo/my-images/821/img0234vl.jpg/
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#2
mozes na soma da zabacis :) ako neces da ih trujes jas am ih izlivao sa vodom pre kad asam isao na pecenje znaci puno vode i oni sami izadju
travariš
ISTRAŽIVAČ95 REP30%
→ Entuzijasta
travarišISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#3
za soma je zakon al ga moraa ubaci u najlon od kutije za cigarete pa zavezat da nemo~e voda unutra da se ne utopi lik i normalno zavezat to za udicu to e iznervirat soma ako je u blizini kad po
ne ovaj po najlonu grebat ..
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#4
ulov skoro zagarantiran, a i rijeaio se ateto
ine na sajtu... dvostruka korist... :D
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#6
ma daj nemoj biti mamina maza kolki si ti a kolki je on .... nece te pojesti... :) vidis na sta sve moras biti spreman kad sadis vutru :) kazu nije nauka ono postanes i bijolog
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
Ganjalix
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
GanjalixISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#8
Evo i mene jutros ugodno iznenadila druga vrsta.. :P Lagano se penjem na krov da vidim biljoze kad kraj male posude s vodom zmija. Sa atapom sam je bacio u 3 pi*** materine :) Zbog velikih vrucina su ozednile pa traze vodu vjerovatno, ne ostavljajte vodu kraj biljoza ako netrebate ! :P
Evo naaao sam je na netu , riovka ^^
maj 2011.
1 / 8
maj 2011.
maj 2011.