VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikastetocine- ROVCI!!!
LEGACY

stetocine- ROVCI!!!

14 odgovora3,170 pregleda
BubblegumISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#1
Danas sam sve lepo isplanirao i hteo da presadim biljcice, iskopao rupe i bas tada naidjem na problem ROVCI, da li je neko imao problema sa njima? na internetu kazu da su stetocine jedu koren? na forumu nisam naisao da je neko imao takav problem.. http://imageshack.us/photo/my-images/821/img0234vl.jpg/
ZOKIAMBASADOR

maj 2011.

#2
mozes na soma da zabacis :) ako neces da ih trujes jas am ih izlivao sa vodom pre kad asam isao na pecenje znaci puno vode i oni sami izadju
travarišISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#3
za soma je zakon al ga moraa ubaci u najlon od kutije za cigarete pa zavezat da nemo~e voda unutra da se ne utopi lik i normalno zavezat to za udicu to e iznervirat soma ako je u blizini kad po ne ovaj po najlonu grebat ..

maj 2011.

#4
ulov skoro zagarantiran, a i rijeaio se ateto ine na sajtu... dvostruka korist... :D
SulundarAMBASADOR

maj 2011.

#5
vidi ti te cake...samo, ziv ga ne bih zdomcao rukom
ZOKIAMBASADOR

maj 2011.

#6
ma daj nemoj biti mamina maza kolki si ti a kolki je on .... nece te pojesti... :) vidis na sta sve moras biti spreman kad sadis vutru :) kazu nije nauka ono postanes i bijolog
SulundarAMBASADOR

maj 2011.

#7
hehehe, ali mama kaze no,no...oce bude jaaaooo
GanjalixISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#8
Evo i mene jutros ugodno iznenadila druga vrsta.. :P Lagano se penjem na krov da vidim biljoze kad kraj male posude s vodom zmija. Sa atapom sam je bacio u 3 pi*** materine :) Zbog velikih vrucina su ozednile pa traze vodu vjerovatno, ne ostavljajte vodu kraj biljoza ako netrebate ! :P Evo naaao sam je na netu , riovka ^^

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se