LEGACY
problem sa gnjoivom/INFO/SLIKA
16 odgovora2,408 pregleda
Smokemashine HR
ENTUZIJASTA422 REP56%
→ Poznavalac
Smokemashine HRENTUZIJASTA
okt 2007.
okt 2007.#1
evo vam jedna slika klasicnog pregnjojavanja...ako gajite na composani koristite 3/4odredjene doze gnjoiva jel lako dolazi do pregnjojavanj...
Doktor
POZNAVALAC891 REP32%
→ Ambasador
DoktorPOZNAVALAC
okt 2007.
okt 2007.#2
Sta je to P ili K?
Koliko si cesto gnojio sa ful dozom u kolikim teglama?
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#3
da,koristio sam komposana gnojivo u pocetnoj fazi cvjetanje( pola doze)problema bilo nije,dao bi prednost planteli a da ne govorimo o hesiju ali sa njim oprezno!,tema gnoivo pa se javih.)
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#4
Uvijek sam govorio, da ne treba puno gnojiti zemlju, pogotovo ne na po
etku previae... jer biljka za formiranje korjena (ato je najvei prioritet pri klijanju) ve ima u zemlji koju smo predhodno napravili odgovarajui mix, tako da nema potrebe za gnojenjem.
Uvijek stavite 1/4 doze gnojiva koja je propisana (kad pripremate gnojivo)
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#5
ma neznam bas,npr. recimo prava gnojiva koja su za to napravljena
pretpostavka je,bas njih bi se trebalo koristiti u propisanoj dozi,zasto??
pojma neam pa mozda se netko nadoveze.....:sun2:
kako bi trebalo da ide sa tako tim stvarima??
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#6
Najbolje je 1/4 staviti prvo, od propisane doze, pa onda pogledati kako biljke reaguju, opet dosta zavisi od mix-a zemlje... mada da ne bi zeznuli biljku, (neko stavlja polovinu od propisane doze, ja opet 1/4) i to ne previae puta je dohranjivati...
Dok su u vegetaciji, mislim da imaju u zemlji sve ato im je potrebno, mooo~da pred kraj jednom zagnojiti sa N vecim omjerom (mada mislim da nije potrebno, pogotovo ako je biljka u veoj posudi, i kasnije kad ue u cvjetanje, onda traziti gnojivo koje ima najmanji omjer N, a P i K vei... i tu isto na po
etku i pri kraju po jednom zagnojiti.... i onda ispiranje ....
Doktor
POZNAVALAC891 REP32%
→ Ambasador
DoktorPOZNAVALAC
nov 2007.
nov 2007.#7
A jeli isto ako stavimo recimi 1/2 preporucene doze neke prehrane ciji N-P-K iznosi recimo 14-16-18
......................I ako stavimo 1/2 preporucene doze neke prehrane ciji N-P-K iznosi recimo 7-8-9
Dali je ova prva nesto jaca kada pise tako?
Znam da su u odnosu N-P-K jednake ali dali se u jacuni razlikuju?
Pa recimo ovu prvu staviti 1/4 kao sto kazes Bezze_Sa
a ove druge nece biti problem i ako stavimo 1/2 ? Ili gresim?
okt 2007.
1 / 9
okt 2007.
jan 2008.