LEGACY
Problem pri sadnji na samome pocetku
14 odgovora1,613 pregleda
jelenko270
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
jelenko270ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#1
Dobro jutro drustvo, evo imam problemcic koji se prvi put meni pojavio, pa bi volio da mi pomognete...
Stavio sam 15 regular sjemenki neke jake sative na klijanje u vlaznu maramicu ( bez aditiva )
Izklijalo je 13 sjemeni, cekao sam odprilike neki 4 dana.
Posadio sam ih u veliki cvjetnjak ( svih 13 komada ), zemlju je nova kupljena iz cvjecare..
Poslje toga cekao sam neki 3 dana da pocnu listovi rast, meutim
od 13 biljki samo 3 su pokazale listove male.. ostale nisu, to mi je bilo jako cudno
i bog mi nije dao mira te tri sam premjestio u zasebne cvjetnjake i kopao po zemlji i skuzio
sam da su ostali korijeni od onih ostalih 10 biljki to jest koda je neko pregrizo listoves svih 10 komada...
I skuzio sam da su dosli neki nametnici poput ovih:
pa bih pitao zna li ko kako sredstvo ili neki nacin kako da ih se rjesim, i da jos jedno pitanje
dali tih 10 biljki ( korijena ) bez pocetnih listova mogu izrasti?
Evo to ovako izgleda odprilike:
I zasto u samome pocetku se to desilo? to jest u jednoj noci, pre tog kukaca nije bilo nikakvih..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
jelenko270
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
jelenko270ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#3
oke hvala :), imali kaki preparata kako ih se rjesiti ..
hvala jos jednom seed.
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#4
Mlade izdanke vole i misevi da meze, a ne samo insekti.
Saksija i izolacija od svih mogucih zivuljki dok ne odskoce, a onda moze delozacija na planirano mjesto.
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
jelenko270
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
jelenko270ISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#6
hvala manci, jesam siguran sam da su one izcupo sam jednu iz cvjetnjaka pincetom i iste su
jedu zelenilo, cjelu stavbljiku i listove su pozdrli haha, i naso sam preparat za to, hvala ljudi :)
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
finestBLkushLEGENDA
jul 2014.
jul 2014.#7
hmm ne bih rekao da su te bubice, one se skupljaju gdje je vlazno i hrane se bogzna cim samo ne biljem, a i one su ti premale da pregrisu stabljiku tek tako... stavi neku kameru pa ces vidjeti cega sve po noci ima :D sretno
jelenko270
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
jun 2014.
1 / 8
jun 2014.
jul 2014.