VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaOtišlo sa 12/12 na 24/24 :(
LEGACY

Otišlo sa 12/12 na 24/24 :(

42 odgovora3,707 pregleda
preglednikISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#1
09.02.2008 12/12 nakon 7 dana daje cvijetove, presaene i odvojeni kuronje 3 cure, svijetlo 55w + 24w shtedna. 27.02.2008 tjedan dana nakon ugradnje 70w HPS-a i ne provjere tajmera koji je ostao na 24/0 Ode kvragu :( Odrezo vrhove ima ih za par pljugi :) Vraeno na 12/12, ak se ne sredi za par dana vadim sve van :(

feb 2008.

#2
:icon_biggrin: samo naprijed lijepo izgledaju napiai ta no specifikaciju box-a mo~da mo~e joa bolje ali sumljam bravo:clap: p.s.nemoj da ti ~ice tako budu tako postavljene sredi ih malo da ne razmialjaa o glupostima
preglednikISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#3
Ah zhice da malo mi je to tak :) Nije bad silikonske su zhice, box je 37*37*80, oblo~en stiroporom i alu folijom,podno grijanje , i dva venta.Jedan se vent sam regulira, drugi se mozhe ruchno podesit za najbolji odnos buka/temperatura. Lampa Sylvania HPS 70W, prigushnica i paljach sve za 200kn novo , silikonska zhica valjda 1.5 kvadrat djabe iz firme jedne :b_evil: Reflektor alu, oblo~en namreakanom alu folijom. Zemlja kupovna neka za sobno cvatuche bilje, malo glistala, malo zemlje za kaktuse :) Gnojivo isto neko za cvatuche bilje. }ao mi bilo ko psu bash je dobro krenula i odjednom ...

feb 2008.

#4
ne tripuj se :vb_kez: novo sjeme i ponovo i polako i pitaj ako nisi siguran mo~da si bio previae brz :facesjump: ne gubi nadu sa ovom mo~da se povrati ali stavi novo sjeme za svaki slu aj
preglednikISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#5
Ma zaje.o sam nisam provjerio glupi digitalni tajmer :( Nema druge ture ak ovo prodje ak ne jbg.
DoktorPOZNAVALAC

feb 2008.

#6
balcan_smoke druze sta se desi kada se u fazi cvetanja desi to da biljka posle 12/12 perioda greskom vrsti na 24/0 ili nesto slicno? Onako bas opsirno me zanima! Posto se to i meni deslio ali je za sada sve u redu na izgled! E sad dali bi bilo vise cveta ili sta vec neznam!!! PA ako ti nije problem pisi ili daj neki LINK na forumu da netrazim!!! Pa ako ima vec negde brisem post ovaj!! Hvala i Pozzzz!!!

feb 2008.

#7
@doktor biljke se vrate u vegetaciju, prestaju proizvoditi cvijet... (ako ne izbace hemafrodita od stresa) :thumb:
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

feb 2008.

#8
brain...to nije u potpunosti tocno.... tocno je da se vrate u veg, ali nakon dosta vremena, a u meduvremenu ne prestaju razvijati cvijet , bas suprotno . koliko vremena , to je vec druga prica . ne moze se biljka samo tako vratiti u veg nakon 12/12 .

feb 2008.

#9
:rofl: brain objasni lijepo ovjeku ne budi povraan,ipak mu je prvi grow

feb 2008.

#10
Ma ne, ja sam mislio da se vrati u vegetaciju odmah, kako pritisnes gumb na timeru, i da cvijetovi nestanu kao da nisu nikad postojali... Kako ne ku~ia...
NishikenISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#11
dobra :D inace, izvodim jedan eksperiment s klonom procvjetale biljke, da pocne izbacivati listove trebalo mu je 25 dana, samo sto jos nema pravih listova (proslo 30 dana) pa ako eksperiment uspije (vjerujem da hoce) onda cu napraviti poseban topic o tome...
preglednikISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#12
Eto vidia da mo~e i to nakon 7 dana, na novim izdancima skoro da nema dla ica, a kamoli cvijet :(
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

feb 2008.

#13
tocno, tocno .... na novim izdancima sigurno nema cvijeta... ali na starim cvjetovi ostaju i oni ne mogu samo tako nestati ..ako se biljka i dalje drzi u vegu nakon cjetanja ti stariji cvjetovi koje je uspijela izbaciti , oni ce se jos malo razvijati kao da je biljka normalno u cvjetanju i onda rastu novi izdanci s novim listovima i bla, bla... ali opet ovo nije bas tocno tvoj slucaj .... pa nije ni toliko bitno .... :p ali dobro ti to izgleda, odlicno...bas mi je zao sta si malo kikso sa tajmerom, ali jbg...desi se . sretno dalje . pozz
DoktorPOZNAVALAC

feb 2008.

#14
Znaci nikakva steta ako jedan dan nesto se zezne i budu sa 12/12 na 24/0 recimo i to bas 48h vrenenski posle cega je sve ponovo vraceno na 12/12?????
preglednikISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#15
Najvjerojatnije nebu problema, mozhda uspore al opet nikad neznash :icon_mrgreen:
preglednikISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#16
Mali update: Danas slikano 12 dana nakon havarije :) Dali bude shta od toga ?
elephant0rAMBASADOR

mar 2008.

#17
Kako si uspio slomit srednjaka? Makni tu sliku da te netko ne prepozna po :fuck-4: :icon_mrgreen:
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

mar 2008.

#18
bit ce to odlicno ! :banana_dred: samo tako . peace .
preglednikISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#19
Uff bilo je bolno i krvavo :(
preglednikISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#20
Mali update, post skoro da mo~e u dnevnik :) 26.03.2008 Josh 2 tjedna i to je to, josh nema smedjih dlakica, sve je lische josh zeleno. Nazhalost zbog glupog tajmera (mene), nije ispalo po planu jer je odsjecheno par vrhova neplanirano.
OkiyKikuENTUZIJASTA

mar 2008.

#21
Zato treba koristiti sklopnik koji pali lampu a pogonjen je tajmerom..
preglednikISTRAŽIVAČ

mar 2008.

#22
LOL pa u tom je stvar, nisam stavio dig. tajmer na AUTO neg je ostao goriti 24/0 shto sam tek nakon 7 dana shvatio.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se