LEGACY
Cudna boja listova, neko strucan nek pogleda fotku
10 odgovora2,063 pregleda
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
okt 2008.
okt 2008.#1
Imam 4 biljke, samo jedna ima cudne fleke po sebi, sve su isto tretirane, isto sjeme je u pitanju.
Uslovi su idealni (nadam se).
-zemljiste kupovno, ph 6.6, sve iste saksije 7 l
-HPS 400 w 70 cm udaljeno
-ventilacija
-temperatura 26 stepeni
-nije djubreno - mlade su
-visina biljki oko 13 cm
-vlaga 57 posto
Pogledajte fotku, pa neko iskusan neka ocjeni:
http://img46.imageshack.us/my.php?image=14915844pl1.jpg
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
need_weed
ENTUZIJASTA353 REP38%
→ Poznavalac
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
okt 2008.
okt 2008.#4
Ma o cemu vi pricaate ova biljka je savrseno zdrava
par flekica nije alarm nikakav, pogotovo ovih mikroskopskih
sam ti admin dalje pici kako je i nema zime
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2008.
okt 2008.#5
nemas frke .... tvoja slika me potsjetila na moju ...pa me zanima kolka ti je max temp u boxu
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
okt 2008.
okt 2008.#6
1. Da, shit happens to stoji uvijek :)
2. Hm, ph je valjda u nekim normalnim okvirima
3. Max temp u boxu je bila 29, 2-3 dana
4. Vidjecamo jos koji dana sta se desava, promjenio sam vodu (zaljevam kupovnom sa ph 6,5 a ne prokuvanom)
Hvala na odogovorima! :)
okt 2008.
1 / 6
okt 2008.
okt 2008.