LEGACY
Outdoor auto
26 odgovora2,177 pregleda
zoky4
POZNAVALAC735 REP15%
→ Ambasador
zoky4POZNAVALAC
jul 2014.
jul 2014.#1
Pozdrav, evo vracam se sa site-a i imam kaj za vidjeti, iduci tjedan sam trebao imati berbu al ocito nista od toga jer se sumarija odlucila poigrati tim dijelom sume(cistine), e sad buduci da nemam nista, zanima me da li stignem okrenuti jedan autoflower grow, to je 8-10 tjedana, odnosno do kraja 9. mjeseca
hvala na odgovorima
thc u krvi
ENTUZIJASTA319 REP30%
→ Poznavalac
thc u krviENTUZIJASTA
jul 2014.
jul 2014.#2
kako mislis poigrala sa tim dijelom sume :ohno: ,... teesko,ali vrijedi pokusati
zoky4
POZNAVALAC735 REP15%
→ Ambasador
zoky4POZNAVALAC
jul 2014.
jul 2014.#3
recimo da je taj dio sravnjen sa zemljom u najblazem smislu rijeci, kod nas su jos i pocetkom desetog mjeseca temperature preko 20 stupnjeva i suncano je pa me zanima da li je to dovoljno za rast i razvoj do kraja
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#5
Moguce je, ali nemoj ocekivati previse , sve i da ostane preko 20+ temperatura malu su sanse za veci urod :)
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jul 2014.
jul 2014.#6
a chuj..uzmi neki brzhi auto...i nishta te ne koshta probati..
mislim..ionako su pred ljeto svi brujali o tome kako nas cheka duuuugo ljeto..
nadji dobro osunchano mjesto i shibaj...
zoky4
POZNAVALAC735 REP15%
→ Ambasador
zoky4POZNAVALAC
jul 2014.
jul 2014.#7
Hvala svima na ohrabrenju, stavit cu novih par auto sjemenki van
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Pablo EscobaarAMBASADOR
jul 2014.
jul 2014.#8
Ma stavi, nemaa niata izgubiti, jbg. I baci koju sliku :D
kapela
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
kapelaENTUZIJASTA
jul 2014.
jul 2014.#9
ma idi brate na druga sansa koliko toliko bolje nesta nego nista ;) ! ! ! nadamse imaces srece...
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2014.
jul 2014.#10
pa za 70 dana mo~ea skinuti automatika...ato zna
i,sredinom 10-tog mjeseca out ea imati dima
samo trpaj :D
38 REP76%
→ Istraživač
jul 2014.
jul 2014.#12
ja sam isto nedavno imao taj problem sa sumarijom.. probaj imat sajt negdje blize ljudima (ne bas preblizu :P) i stavi nekakvu tablu privatan posjed i siguran si.. barem sam ja bio hehe :)
jul 2014.
1 / 14
jul 2014.
jul 2014.