LEGACY
Nešto jede vrh biljke
16 odgovora1,645 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#1
Imam biljku staru 56 dana posadio sam je 12-tog Juna i sada imam jedan veliki problem....Neka zivotinja mi je pojela vrh biljke i jedan list.... i ja sam je odma presadio na novo mesto i zalio vodom...Interesuje me da li ce biljka moci da se oporavi i da li ce da ima isti urod ili kako objasnite mi molim vas pozzzz svima... Ja sam postavio sliku da vidite samo sta je pojedeno....
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#2
Sliku ne vidim,no viae e joj naakoditi presaivanje nego ato je osakaena...no ata je tu je :)
SoStoned
ENTUZIJASTA457 REP64%
→ Poznavalac
SoStonedENTUZIJASTA
avg 2013.
avg 2013.#3
Kao prvo jako si nepismen.
A slike nema! A da si nas mozda pitao prije presadjivanja? A da si pogodio podforum? A da nam kazes sta si sve uradio pri presadjivanju (djubrenje,zalivanje,velicina rupe,vrijeme presadjivanja) ? Ti mislis da je ovo site "Vidovita Dzemila"?
Meni se prvom ne odgovara niti mi se pomaze kada vidim kako si sastavio temu.
Bye
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
avg 2013.
avg 2013.#4
Eto neka zivotinja uradila toping umesto tebe, bole te brige. Sala :D
Postavi sliku da vidimo sta je reci pa ce dobijes odgovor.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#5
ovakva pitanja ne mogu u ovu temu, vodi racuna ubuduce gde kacis nove teme, to je mozda za tebe najnovija novost al ovaj podforum nije namenjen takvim stvarima!!!
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#6
malo je kasno za toping :D sad auxin stupa na delo, forsirace nize grane, bez brige.
46 REP92%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#7
Hvala vam sto ste se podrudili i izdvojili vreme da mi odgovorite....
Cikari
POZNAVALAC675 REP8%
→ Ambasador
CikariPOZNAVALAC
avg 2013.
avg 2013.#8
ako ti je pojela vrh biljke urod logickim razmisljanjem nece biti isti zato jer ce ti falit vrh biljke ;) a vidit ces po njoj dali se oporavila i pocela rast , pusti ju na miru i necackaj oko nje , zalij i pusti i sama ce ti sve reci :)
avg 2013.
1 / 9
avg 2013.
avg 2013.