VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaNešto jede vrh biljke
LEGACY

Nešto jede vrh biljke

16 odgovora1,645 pregleda

avg 2013.

#1
Imam biljku staru 56 dana posadio sam je 12-tog Juna i sada imam jedan veliki problem....Neka zivotinja mi je pojela vrh biljke i jedan list.... i ja sam je odma presadio na novo mesto i zalio vodom...Interesuje me da li ce biljka moci da se oporavi i da li ce da ima isti urod ili kako objasnite mi molim vas pozzzz svima... Ja sam postavio sliku da vidite samo sta je pojedeno....

avg 2013.

#2
Sliku ne vidim,no viae e joj naakoditi presaivanje nego ato je osakaena...no ata je tu je :)
SoStonedENTUZIJASTA

avg 2013.

#3
Kao prvo jako si nepismen. A slike nema! A da si nas mozda pitao prije presadjivanja? A da si pogodio podforum? A da nam kazes sta si sve uradio pri presadjivanju (djubrenje,zalivanje,velicina rupe,vrijeme presadjivanja) ? Ti mislis da je ovo site "Vidovita Dzemila"? Meni se prvom ne odgovara niti mi se pomaze kada vidim kako si sastavio temu. Bye
MornarPopajENTUZIJASTA

avg 2013.

#4
Eto neka zivotinja uradila toping umesto tebe, bole te brige. Sala :D Postavi sliku da vidimo sta je reci pa ce dobijes odgovor.

avg 2013.

#5
ovakva pitanja ne mogu u ovu temu, vodi racuna ubuduce gde kacis nove teme, to je mozda za tebe najnovija novost al ovaj podforum nije namenjen takvim stvarima!!!
rKj420ZMAJ

avg 2013.

#6
malo je kasno za toping :D sad auxin stupa na delo, forsirace nize grane, bez brige.

avg 2013.

#7
Hvala vam sto ste se podrudili i izdvojili vreme da mi odgovorite....
CikariPOZNAVALAC

avg 2013.

#8
ako ti je pojela vrh biljke urod logickim razmisljanjem nece biti isti zato jer ce ti falit vrh biljke ;) a vidit ces po njoj dali se oporavila i pocela rast , pusti ju na miru i necackaj oko nje , zalij i pusti i sama ce ti sve reci :)

avg 2013.

#9
ima ea 1 vrh manje i opet dobro .bar ti nije sve obrstila ku~ia ......... :kenny_revenge:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se