VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaHitno mi treba savet - budj tokom susenja
LEGACY

Hitno mi treba savet - budj tokom susenja

42 odgovora5,608 pregleda

okt 2015.

#1
Stavio sam oaiaane grane na suaenje u podkrovlje i danas sam se aokirao sve mi uhvatila bu kao pau ina :( ata da radim :(
klada1115POZNAVALAC

okt 2015.

#2
Sranje, sijeci reckaj jos ono sta valja, mii sa tog podkrovlja stavljaj negdje gdje je suh zrak, bed

okt 2015.

#3
Brate izrasturao sam hedove i prosuo po katronu da se suae :( u~as brate u~asssss Oni najvei hedovi zna i blatooo blatooo .... brate pre kiae sam ih skinuo oaiaao i oka io na suaenje .... brate ovo je horor :(

okt 2015.

#4
daj neku fotku. jel bas tako katastrofalno

okt 2015.

#5
Domaja niata suva ko barut extra ali ovaj hibrid haooos ma kao da je pau ina belo :( a kada razdvojia hed blatooo unutra satrulilo .... a kada sam aiaao nigde nije bilo plesni ...
komsijin maliPOZNAVALAC

okt 2015.

#6
Verovatno su budovi vec bili inficirani kada si sekao biljku samo ne u tolikoj meri da se vidi spolja, mada moralo se to osetiti i pod prstima.
klada1115POZNAVALAC

okt 2015.

#7
Horor aok i nevjerica. :plac::plac:

okt 2015.

#8
baobabLEGENDA

okt 2015.

#9
Bolno za gledati :drull:

okt 2015.

#10

okt 2015.

#11
pa kad su mokri onda ih treba razvaliti skroz,ionako nije bitno da moraju biti u komadu. to je vecini pocetnika greska. ja outdoor uvijek susim na taj nacin i onda nema otpada (plijesni),mozda bacim saku al to je zanemarivo.
golub miraLEGENDA

okt 2015.

#12
pod obavezno ventilacija na tavane i sa ventilacijom je upavo vani je preko 90% vlaga

okt 2015.

#13
Suaite otknute hedove na aupljoj podlozi uz strujanje vazduha ispod i iznad. Ja ve~em ~icoom na sred boxa onaj mre~ni poklopac od velikog sobnog ventilatora, u njemu poream cvee a odozdo lagano pirka vent. Kad suaite celo granje iz out-a, lako se desi sranje.

okt 2015.

#14
naravno, cvetovi moraju biti odvojeni od stabljike, cemu ih drzati ko budzu na gomili, besmislica krajnje nefunkcionalna. ko da ces ih slati na izlozbu :) lepo peti element kaze ja na dva mesta na forumu isto spomenuo i prikazao fotke https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-bez-komentara.609/page-17#post-401155 https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/page-237#post-401488

okt 2015.

#15
Pa mogu re i da sam 80% roda spasio sino sam ga usitnio odnosno sve hedove odvoio od nosee grane ... onako na ogroman karton rasporedio i danas nisu ni mnogo vla~ni ... ali to je zato ato je nabijeni hed na skanku ali ovaj hibrid drugi niata ma ni trunku pkesni nema .... `to zna i skank obavezno rasklopiti u najsitnije elemente i na karton .... Uh dobro je umalo nisam dobio sr ku .... hvala ljudi :)

okt 2015.

#16
evo jos jedne ideje: potrebna je sitnija mrezica (kupio za komarce) i par letvica da se statvi nekakav okvir da sve to bude cvrsto. potrebno je podici od poda da moze cirkulirati zrak, pozeljan bi bio i nekakav ventilator ali ne treba ako se nema.

okt 2015.

#17
ja bih da se nadovezem na temu budj po hedovima,naime i ja sam zaj...o sa sjecom cekao sam sve vise i odugovlacio da dobijem koji hed vise medjutim kise ovih dana su najvjerovatnije ucinile svoje,paucina unutar hedova ,jos mokre sam ih morao odsjec ,daj boze da bude sta od njih,place mi se za debelim vrhovima :( pitanje za iskusne; da se ovo nebi ponovilo koliko dugo da cekam biljku za berbu,ili bolje moze li jedna slika pravo zrele biljke za berbu,hvala

okt 2015.

#18
pogledaj zavrsene dnevnike uzgoja + procitaj ove teme https://www.vutra.org/threads/amaterski-vodi%C4%8D-kada-ubrati-biljku-kanabisa.13461/ https://www.vutra.org/threads/berba-harvest-procjena.12403/ https://www.vutra.org/threads/kratak-vodic-kad-obrati-biljku-by-the.7436/

okt 2015.

#19
Sve hedove makazicama izrazdvajaj i na papir ili karton szavi da se suae ... Ja sam uspeo da spasem , ju e sam puaio i super radi :) Ja sam 2. 10 skinuo biljku a trebao sam 20.10 meseca ... ateta ateta zbog ovih kiaa :(
topaj motaAMBASADOR

okt 2015.

#20
Velika je vlaga, tako da je dovoljno nekoliko puta dnevno u prostoriji paliti grijalicu, da isuai prostor...
Mr. WhiteAMBASADOR

apr 2016.

#21
I meni je stradalo nekoliko dobrih hedova u tegli, nisu bili dovoljno suvi. Sad sam ih izvadio na suaenje, ali bu je fino uhvatila. Neu ih puaiti, ali jel mogu u ulje da idu?
SquerlzLEGENDA

apr 2016.

#22
Znam da moze sad dal je proces isti to ne znam mozda @amneziaHaze zna :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se