LEGACY
Hitno mi treba savet - budj tokom susenja
42 odgovora5,608 pregleda
komsijin mali
POZNAVALAC1.279 REP75%
→ Ambasador
komsijin maliPOZNAVALAC
okt 2015.
okt 2015.#6
Verovatno su budovi vec bili inficirani kada si sekao biljku samo ne u tolikoj meri da se vidi spolja, mada moralo se to osetiti i pod prstima.
golub mira
LEGENDA7.123 REP21%
→ Zmaj
golub miraLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#12
pod obavezno ventilacija na tavane
i sa ventilacijom je
upavo
vani je preko 90% vlaga
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#13
Suaite otknute hedove na aupljoj podlozi uz strujanje vazduha ispod i iznad. Ja ve~em ~icoom na sred boxa onaj mre~ni poklopac od velikog sobnog ventilatora, u njemu poream cvee a odozdo lagano pirka vent. Kad suaite celo granje iz out-a, lako se desi sranje.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#14
naravno, cvetovi moraju biti odvojeni od stabljike, cemu ih drzati ko budzu na gomili, besmislica krajnje nefunkcionalna. ko da ces ih slati na izlozbu :) lepo peti element kaze
ja na dva mesta na forumu isto spomenuo i prikazao fotke
https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-bez-komentara.609/page-17#post-401155
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/page-237#post-401488
perikle
ZMAJ16.148 REP
perikleZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#15
Pa mogu re
i da sam 80% roda spasio sino sam ga usitnio odnosno sve hedove odvoio od nosee grane ... onako na ogroman karton rasporedio i danas nisu ni mnogo vla~ni ... ali to je zato ato je nabijeni hed na skanku ali ovaj hibrid drugi niata ma ni trunku pkesni nema ....
`to zna
i skank obavezno rasklopiti u najsitnije elemente i na karton ....
Uh dobro je umalo nisam dobio sr
ku .... hvala ljudi :)
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2015.
okt 2015.#17
ja bih da se nadovezem na temu budj po hedovima,naime i ja sam zaj...o sa sjecom cekao sam sve vise i odugovlacio da dobijem koji hed vise medjutim kise ovih dana su najvjerovatnije ucinile svoje,paucina unutar hedova ,jos mokre sam ih morao odsjec ,daj boze da bude sta od njih,place mi se za debelim vrhovima :(
pitanje za iskusne; da se ovo nebi ponovilo koliko dugo da cekam biljku za berbu,ili bolje moze li jedna slika pravo zrele biljke za berbu,hvala
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#18
pogledaj zavrsene dnevnike uzgoja + procitaj ove teme
https://www.vutra.org/threads/amaterski-vodi%C4%8D-kada-ubrati-biljku-kanabisa.13461/
https://www.vutra.org/threads/berba-harvest-procjena.12403/
https://www.vutra.org/threads/kratak-vodic-kad-obrati-biljku-by-the.7436/
topaj mota
AMBASADOR2.234 REP21%
→ Legenda
topaj motaAMBASADOR
okt 2015.
okt 2015.#20
Velika je vlaga, tako da je dovoljno nekoliko puta dnevno u prostoriji paliti grijalicu, da isuai prostor...
okt 2015.
1 / 22
okt 2015.
apr 2016.