LEGACY
Kako nagovoriti ostatak ukucana da je Indoor najbolje resenje
26 odgovora1,265 pregleda
BagaSound
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
BagaSoundISTRAŽIVAČ
mar 2012.
mar 2012.#1
Iako smo punoletni,ipak imamo problema sa ostalim ukucanima.... Cist primer sam ja.. Imam 160kv2,imam sve:
-250w HPS
-6 kulera
-box
Ali nemam ono najvaznije..:) Nemam dozvolu i podrsku ukucana.. E sada.. To moze biti problem tokom uzgoja? zar ne? Napravili ste sve,krenuli i oni krenu da 'kake' o tome kako uzgajate... mislim da bi svi iskusniji trebali postovati ovde svoja iskustva sa tim,kako nagovoriti ostatak kuce..:D Moj matorci su bili u hippy fazonu,baba i deda su preziveli sve i svasta(hapsenja,zaplene).. I ja sam mislio moje 'obariti' na foru:
-Zelim imati svoje,a ne nesto sto ne znam ni sta je.
-Ne zelim jednog dana na****** zato sto je neko tamo pao i odrukao me
-Ovo ce biti samo za licne potrebe
I ono najvaznije: -Ne bih zeleo trositi silan novac na dilere..:)
Ako neko ima jos neki savet i ideju neka prokomentarise.. mislim da ce pomoci.. Dobra prica sa ljudima uvek pomogne..:D
the Dreamer
LEGENDA5.861 REP9%
→ Zmaj
the DreamerLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#2
Ako imaa ukuane koji su imalo svjesni istine o konoplji, mislim da su ti ova 4 razloga koje si naveo sasvim dovoljna.
BagaSound
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
BagaSoundISTRAŽIVAČ
mar 2012.
mar 2012.#3
Da,ali ja idalje pohadjam skole..:) (jednu godinu sam pauzirao zbog bolesti)
Oni jesu svesni,ali postoji ono,PROPASCES i ono POHLEPA i da ne zaboravim DROGE(posto ne smatraju marihuanu drogom)
Gedža
POZNAVALAC1.303 REP78%
→ Ambasador
GedžaPOZNAVALAC
mar 2012.
mar 2012.#4
Kod mene je upalila fora sa onom krokodil drogom. Taman kada sam hteo da kazem kevi sta to radim po ceo dan u sobi i sta to pravim, pojavi se ona u novom sadu, i ja lepo odradim kevu da je zato najbolje da imam nesto sto znam sta je, a i idem i ove godine u gucu, a ona zna kakav sam kad se napijem, i g0vn0 bih pojeo, i dozvoli mi. Cale jos ne zna i nece ni saznati. Nije usao u moju sobu vec ko zna koliko dugo. Sada keva samo sto mi ne kaze da joj dam seme i da mi ona uzgaja.
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
makisplitAMBASADOR
mar 2012.
mar 2012.#5
reci im da se logiraju na vutra.org stranicu i procitaju par dobrih
lanaka,ako su otvorenog uma necea im trebati viae niata objaanjavati
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#6
ja kad sam poceo pusit travu i informirat se malo itd... jednostavno sam se zaljubio, i normalno zivim sa starom i htio sam da i stara zna da to nije droga, da se koristilo u proslosti za sve i svasta i da danas nije to tako lose... i kroz godinu dve uspio sam staroj objasniti i ima isto razmisljanje ko ja o travi ( dobro ne bas isto isto ali shvaca me a to mi je najbitnije ), a to sam postigao zahvaljujuci ovom forumu :) pitao sam je ako ima par minuta vremena da je obrazujem malo ako je za i sve tako kroz zezanciju neku ajmo rec sam je pridobio, normalno to se desilo jer zivim sa njom i tupio sam joj dosta o tome i ajmo rec na neki nacin morala je prihvatiti :) ali npr neki ljudi, pogotovo ako su tvrdoglavi, kao moj djed naprimjer, kada sam mu ispricao cijelu povjest uporabe bla bla znate i sami... on se drzao toga da je to DROGA!!!! zasto? zato jer samim time sta je stariji misli da je pametniji jer kao ima vise iskustva + sin mu se od trave "unistio" i to mu je kao dokaz i neki primjer ajmo rec! ali nemozes ti objasnit tvrdoglavom covjeku da je sve u umjernosti, ljudi se unistavaju od kave, tableta, duhana i svega i svacega... tako da je stvar do osobe ali ne do trave... htio sam rec da ces se ti morat malo vise potruditi posto imas vise ukucana ali izvedivo je :) samo budi uporan, pokazi im da nema nista lose da tu i tamo zapalis joint :) i kroz neko vrijeme uspijet ces, samo nemoj ocekivat da u jednom razgovoru ces rijesit sve jer vec znam da neces... jednostavno nemoguce je :) ali uspijeh sa upornoscu je zagarantiran :) sretno i pomalo :)
peace out!
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
mar 2012.
mar 2012.#7
nai neke kvalitetne dokumentarne filmove, poka~i joj onu emisiju "nedjeljom u 2" ... imaa na youtube... bila je reporta~a o marihuani (cijela emisija na youtube)
spomenea da sa 250w lampom i nemo~ea biti diler, ve je to koli
ina uzgoja koja odgovara osobnim potrebama...
snai se malo, nije teako ako nisu teaki ljudi.... ako su konzerve onda ea to malo te~e odraditi...
sretno!
p.s. A sad malo aale... ovisi kako kome... indoor nikad nije najbolje rjeaenje uz Outdoor ... :rofl: :icon_wink: :sun2:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#8
ako
ovjek veli da su mu starci ili djed i baba bili hipiji i proali sve to onda nema problema s puaenjem nego samo s uzgojem, vjerojatno se boje dr~ati to u kui...
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
mar 2012.
mar 2012.#9
pa
iji djed i baka naaih generacija nisu bili hipiji... pa
ak i roditelji! :icon_lol:
uzmi u obzir onda ta hipijevska vremena,.. pun kombi vutre u ono vreme ili danas mali ormar sa 3 biljke.. isti vrag... ako nikom ne pri
aa o tome, nitko nee nit znati ata se nalazi u ormaru ... :icon_lol:
BagaSound
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
BagaSoundISTRAŽIVAČ
mar 2012.
mar 2012.#10
Da,da..:D Majku sam uspeo obariti da nije tako lose,ali joj jos nisam saopstio da cu uzgajati.. Babi i dedi sam rekao i oni su na neki nacin shvatili(samo me je deda proglasio narkomanom XD),a cale (koji bi to trebao najlakse prihvatiti) jos ne zna nista... :) Nemam neku dobru komunikaciju sa njim,pa mislim jednu sezonu raditi bez njegovog znanja!;)
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#12
Svi stariji ljudi imaju brdo zdravstvenih tegoba, stoga pucajte na medicinski aspekt i to da vi mo~ete pomoi njima.
Pokazati im Na Rubu Znanosti s Rick Simpsonom i Run Away From The Cure, a onda ako e o povijesti The Union.
Pa mo~ete praviti ulje za
itavu obitelj ;)
I to je to, pametnom
ovjeku dosta, ako ih to ne preobrati onda niata nee.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#13
Ma brale ako puno gledaju dnevnik,vijesti i ostala politi
ka ispiranja mozgova...nema teoretske aanse da im iata objasnia:icon_lol:,jer su im tamo rekli da je gand~a droga.
Pa sad ti pope budi ojek:)
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
mar 2012.
mar 2012.#14
Ma kakvi, to je i moj problem za indoor... Ali dzabe, kad ti neko nekad ne posveti ni 5 minuta paznje da te pita gde si, kako si, sta radis, je l' imas neki problem... zasto bi mi onda posvetili 5 minuta besedovanja o "drogi"... :rofl: Nekim ljudima je jednostavno lakse da tupe jedno isto steceno predjasnjim iskustvom ili kad nemaju vise protiv argumenata jednostavno dignu ruke... Jbg, ja sam u situaciji da izaberem duzi put, ali je linija otpora manja...tako da cekam da se preselim pa da odradim neki indoor... (: P.S. Samo bez nasilja! xD
mar 2012.
1 / 14
mar 2012.
mar 2012.