LEGACY
pozz svima i dosta uspeha u grow
12 odgovora989 pregleda
duh82
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
duh82ENTUZIJASTA
dec 2015.
dec 2015.#1
trebam pomoc prvi grow pa me muci par stvari...sad najbitnije sta raditi kad je napadnu glodari-misevi-pacovi ili kako ih vec zovete nbt...izgrizli su mi juce i danas oko 20-ak ne skroz samo zagrebali koru...Hvala svima unapred svaki savet zlata vredan!!!
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#2
jbt gde gajia ti te biljke, u kanalizaciji, kad tolko pacova ima?? Joa ju
e izgrizli, a danas joa dvadesetak komada. E sad, taman dok ti pacovi svedu biljke na brojku dozvoljenu za u
eae na forumu, ti lepo pro
itaa https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/, a zatim pogledaa https://www.vutra.org/forums/problemi-tokom-uzgoja.38/. a zatim nastavia da
itaa na forumu ata ti prvo padne pod oko. ;)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
duh82
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
duh82ENTUZIJASTA
dec 2015.
dec 2015.#4
stize cim se svetla upale
nasli rupu kuda su usli pojma nemam,mada to sad i nije bitno nego ima li spasa??? nisu unistene samo zagrebane, ali su mi prosli put isto dve i osusile se morao sam ih baciti....ako imate kakav pametan predlog hvala sve je dobrodoslo!!!
citao sam svasta ali pomoc za moj problem ne nadje...ako imas kakvu ideju pomagaj brate...veliko Hvala!
* * *
nemoj pisati post za postom, procitaj pravilnik
pwrsd
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#5
prvo dobrodosao. drugo, procitaj pravilnik do kraja, tamo pise i za broj biljaka, i za pisanje postova jedan za drugim u nizu, a i za odabir teme. ovo je tema za predstavljanje a ne za probleme tokom uzgoja. ae, samo polako, sto je zagrebano zagrebano je i tu pomoci nema, zatvori rupu da ne ulaze vise i nadaj se da ce se oporaviti
duh82
ENTUZIJASTA264 REP16%
→ Poznavalac
duh82ENTUZIJASTA
dec 2015.
dec 2015.#6
Hvala buraz nadam se da ce preziveti....nov sam jos se ne snalazim sa postovima i slikama...hvala na razumevanju
* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#7
ti si bas lenj da procitas pravilnik a dobio si link, tamo pise i da se ne citira post ako odgovaras odmah nakon njega. prakticno vec 4 prekrsaja pravilnika, sa petim ti ide suspenzija na odredjeno vreme. ajd procitaj pravilnik sa razumevanjem da se ne bi ganjali po forumu
🔒 Ova tema je zaključana
dec 2015.
1 / 7
dec 2015.
dec 2015.