LEGACY
ER
20 odgovora994 pregleda
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#1
Pozz ljudi! imam problem!posadio sam neko smjeme dobre doma
ice i sve se super uhvatilo i odli
no izgleda...neam opremu nikakvu za indoor, a za outdoor neam plejs...dali ju mogu nekako obradit u stanu ili na balkonu da mi uspije??? p.s.dosta ljudi i dolazi kod mene tako da nebih htio da je vise od metar visine,isto vrijedi i za balkon radi susjeda...puno Vam hvala!!!pozz
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#2
moga si uvalit koju fotku da vidimo na ata to li
i..
moa je dr~at na balkonu na suncu.. u dobrim uvjetima.. u stanu bez lampe, nee ii nikako..
a to za visinu biljke, triba bi odradit neki trening.. topiranje i sl..
pred tobom je puno
itanja foruma ako se ~elia po
astit na jesen! ;) sretno!
0 REP0%
→ Istraživač
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
jun 2013.
jun 2013.#4
A zaato si temi dao naziv ER. Izvinjavam se samo pitam, ne razumem... ER... A i pokidan sam...Sad e mi ainuti neki ban za OFF 100 posto... :common053:
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
fedexx
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
fedexxISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#6
Drzi je na balkonu ako imas dosta sunca, topiraj je par puta ako hoces da ide u sirinu a ne u visinu, stavi je rano na cvetanje da ne bi porasla prevelika (tako sto ces prebaciti na 12h svetla, 12h tame). Stavljaj je u ormar recimo tih 12h tame, jer treba da bude apsolutna tama. Moras uzeti u obzir da ce se i osecati na vu kada bude cvetala tako da mozes drzati neko cvece snaznog mirisa da to zamaskiras...
Eto, prelistaj malo forum, tu imas sta znaci topiranje, kako da je djubris jer i to je jako bitno, koliko cesto da je zalivas itd...
Srecno
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#7
hvala puno na savjetima,ako imato jos kakav savjet slobodno napisite...budem malo prosurfo forumom da nadem neke korisne info.Dali se moze ona aiaat da raste kao vinova loza (brajda) p.s. nov sam u ovome i ovo mie prvi grow..
http://i40.tinypic.com/ruoh6p.jpg
http://i39.tinypic.com/2vngr4g.jpg
http://i40.tinypic.com/2lt50rl.jpg
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#8
razdvajaj to dok mo~ea
a mo~ea joj radit svaata....https://www.vutra.org/topic/10608-vodi
-kroz-unutraanji-uzgoj-by-marcopolo/?p=242206
0 REP0%
→ Istraživač
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#10
Mikri brate zasto te smijeh oprao' ? jbga nov sam u sadnji,svaki comment mi puno znaci...piss n luv
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#11
Bolt bratec, ok je to ali POD HITNO ih presauj, 1 biljoza na 1 kalj. Ovako nema smisla, spetljat e im se korijeni i ode mast u propast. Vjerovatno su se ve i popetljali korijeni pa ea ih morati rasaivati sa strpljenjem i kirurakom preciznoau da nebi oatetio korijen. Kad presadia treniraj ih kako god te volja, materijala imaa pa mo~ea i neku ~ivicu slo~iti.
jun 2013.
1 / 11
jun 2013.
jun 2013.