VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaVeliki problem!! Potrebno resenje!!!
LEGACY

Veliki problem!! Potrebno resenje!!!

10 odgovora1,291 pregleda
dupla-stotkaENTUZIJASTA

jul 2011.

#1
ljudi hitno mi treba pomoc.. imam 2 biljke stare 5 meseci i listovi su pocheli da zhute bash mnogo i brzo se shiri. biljka je blizu moje kuce na jednom krovu dakle outdoor je u pitanju. od pochetka nisam koristio nikakva djubriva, samo sam uzeo "blumi- techno djubrivo za sobno bilje" koje pospeshuje rast i listanje ali samo sam jednom koristio (-ukupni azot (N) kao optimalna smesha nitratnog i amonijachnog azota-5.8% - fosfor penotoksid (P2O2) - 4.6% - kalijum oksid (K2O) rastvorljiv u vodi - 3.5% solidno je razvijena. seme sam nabavio iz neke kolichine skunka shto sam uzimao pre i pokazala je zhenski pol pre 2 nedelje ali konchici su vec pocheli da daju brao boju ( kolko ja znam prerano) jer bat josh nije pocheo da se formira. chitao sam na forumu i po slikama sam zakljuchio da je u pitanju nedostatak azota i fosfora ili samo jedno od ta dva.. ako neko mozhe da mi preporuchi neshto da spasem biljke bio bi mu zahvalan jer ovo mi je prvi outdoor ikad.. i da li treba da nastavim da mu dajem blumi poshto je u fazi vegetacije ?? P.S rekli su mi da je mozhda i ph vode i zemlje u pitanju ali verujte u gradu nigde nema da se uzme ph merach :SS kako bi bez njega mogao da neshto da promenim ? :S pokushao sam shto vishe informacija da vam dam.. slike cu da uploadujem do sutra najkasnije... MOLIM VAS POMOZITE!

jul 2011.

#2
Ja sam ti sad imao takav slucaj, ali moji listovi ti nisu bili zuti nego kao spaljeni! SLIKAAA, bez toga tesko da ces dobiti tocan i brz, a kamoli kvalitetan odgovor. Kad stignu slike... Prije sorry jer svasta moze biti, a ako dam krivi odgovor onda ce bit ***** mu mater i tako to...
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#3
Netko je vec rekao... Slika je pametnija od svih nas
dupla-stotkaENTUZIJASTA

jul 2011.

#4
stizhu slike do sutra ako ne do vecheras vec.. molio bih vas ako bi proverili do sutra ovu temu i pomognete kolko mozhete! hvala unapred
SenzaPietaPOZNAVALAC

jul 2011.

#5
Uslikaj ih do veceras,sto pre postavis slike,pre ce ti ljudi pomoci...i pre ces spasiti biljku...
EtajglechaAMBASADOR

jul 2011.

#6
samo polako i strpljivo! nemoj da se nerviras i da panicis oko biljaka. retko kad je bas prekasno da se popravi nesto....zato chill sine :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se