LEGACY
Veliki problem!! Potrebno resenje!!!
10 odgovora1,291 pregleda
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#1
ljudi hitno mi treba pomoc.. imam 2 biljke stare 5 meseci i listovi su pocheli da zhute bash mnogo i brzo se shiri. biljka je blizu moje kuce na jednom krovu dakle outdoor je u pitanju.
od pochetka nisam koristio nikakva djubriva, samo sam uzeo "blumi- techno djubrivo za sobno bilje" koje pospeshuje rast i listanje ali samo sam jednom koristio
(-ukupni azot (N) kao optimalna smesha nitratnog i amonijachnog azota-5.8%
- fosfor penotoksid (P2O2) - 4.6%
- kalijum oksid (K2O) rastvorljiv u vodi - 3.5%
solidno je razvijena. seme sam nabavio iz neke kolichine skunka shto sam uzimao pre i pokazala je zhenski pol pre 2 nedelje ali konchici su vec pocheli da daju brao boju ( kolko ja znam prerano) jer bat josh nije pocheo da se formira.
chitao sam na forumu i po slikama sam zakljuchio da je u pitanju nedostatak azota i fosfora ili samo jedno od ta dva.. ako neko mozhe da mi preporuchi neshto da spasem biljke bio bi mu zahvalan jer ovo mi je prvi outdoor ikad.. i da li treba da nastavim da mu dajem blumi poshto je u fazi vegetacije ??
P.S rekli su mi da je mozhda i ph vode i zemlje u pitanju ali verujte u gradu nigde nema da se uzme ph merach :SS
kako bi bez njega mogao da neshto da promenim ? :S
pokushao sam shto vishe informacija da vam dam.. slike cu da uploadujem do sutra najkasnije... MOLIM VAS POMOZITE!
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jul 2011.
jul 2011.#2
Ja sam ti sad imao takav slucaj, ali moji listovi ti nisu bili zuti nego kao spaljeni! SLIKAAA, bez toga tesko da ces dobiti tocan i brz, a kamoli kvalitetan odgovor. Kad stignu slike... Prije sorry jer svasta moze biti, a ako dam krivi odgovor onda ce bit ***** mu mater i tako to...
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#4
stizhu slike do sutra ako ne do vecheras vec.. molio bih vas ako bi proverili do sutra ovu temu i pomognete kolko mozhete!
hvala unapred
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#5
Uslikaj ih do veceras,sto pre postavis slike,pre ce ti ljudi pomoci...i pre ces spasiti biljku...
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#6
samo polako i strpljivo! nemoj da se nerviras i da panicis oko biljaka. retko kad je bas prekasno da se popravi nesto....zato chill sine :)
jul 2011.
1 / 6
jul 2011.
jul 2011.