LEGACY
Neispravan timer info za sve
16 odgovora1,313 pregleda
svejedno
ZMAJ19.293 REP
svejednoZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#1
Dobro vam jutro! Evo uz kavicu odlu
io podjeliti jedno neugodno iskustvo sa vama, vjerujem da e dobro doi novima a i iskusnijima koji su se opustili i slijepo vjeruju svojoj opremi.. pa da krenemo, primjetih ja ju
er da mi je "mala" nekak sva objeaena.. pa kak!? Sve je u redu! Voda,hrana, temperatura,zrak.. svjetlo..ma sve tip top, a vidim da nije... Preko dana nisam viae obilazio... Negdje oko 1 ujutro izaem zapaliti kad ono MRAK! A treba biti dan i to ono podne... Eureka! Otkrio sam te! Prebacim prekida
na protok i eto dana... Pogledam timer sve isprvno a nije... Tko zna kolko je sirotica pretrpila stresa a da nisam ni znao... Evo sad ga isprobao i gle opet radi... Ali neea razbojni
e trk po novi u nedelju ujutro.... Poanta ovog teksta je, ako primjetite probleme na biljani a vjerujete da bi sve trebalo biti u redu, provjerite taj sitni zapostavljeni dio u sustavu koji je zapravo naj va~niji... I ne budite akrti kod kupovine istog da se zbog eura ili dva zahe... Sva srea da sm vidio na vrijeme inae ode mast u propast... Evo to je to, ostanite dobri i pazite na svoju opremu...:whato:::rolleyes:
FatOne
ZMAJ28.401 REP
FatOneZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#2
Koji si timer koristio? Digitalni su problematicni sami po sebi, ili mehanicki?
svejedno
ZMAJ19.293 REP
svejednoZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#3
Mehani
ki... Baa zbog muai
avih digitalnih...evo baa ga bacio da se ne zahe, izgleda isprvno ne pucketa ne zvecka... Nia ne ku~im laj je moglo riknut unutra, zapravo u ga probati rastaviti...
Aha ispada zubi.. mo~da to, u smee..
FatOne
ZMAJ28.401 REP
FatOneZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#4
Nestanat struje tokon noci ili dok te nema da ti to ni neznas ga isto hoce rastelati desilo mi se jednom, dva puta. Ali kao sto si reko treba voditi racuna o tim "sigurnim" detaljima. Ja recimo svoje provjerim dok im je vrijeme budjenja i onda sam miran dalje.
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#5
slazem se za tvrdnju iako nije uvijek pravilo.
krepo mi je na isti nacin skuplji mehanicki dok najjeftiniji moguci kojeg sam naso radi vec 3 godine.
https://www.bauhaus.hr/voltomat-vremenski-programator-mehanicki-bijeli.html
Alien OG
ZMAJ40.458 REP
Alien OGZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#6
Meni je isto crko onaj hrvatski comel, pa sam uzeo neki kineski i za sada radi.
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
feb 2020.
feb 2020.#7
ima ko manual style, ja sam na manualki, atek in/ atek out....zagubio analogni, digitalni ni pogledo...anal mi je radio par god kineski fino, osim ato zuji ko cvr
ak kad pari osu.... :smoke:
ledeni6
AMBASADOR4.890 REP97%
→ Legenda
ledeni6AMBASADOR
feb 2020.
feb 2020.#8
Meni isto mehanicki krepao aaki je ostalo svetlo upaljeno,ponma nemam kako,tako da je jadnica 40 dana bila na 24/0 i stres ju sigurno ubio,sad koliko .vidjet crmo
0Marac0
ZMAJ74.634 REP
0Marac0ZMAJ
mar 2020.
mar 2020.#9
Imam viae mehani
kih iz Peveca i osim ato moraju biti na pravoj strani, kod kineskih panela(ina
e tinjaju), svi rade. S njima sam imao sre
e!
Realno, najbolji je digitalni, ali jeftinijim modelima, kod nestanka struje, restarta se timer. Iako piae u specifikacijama da odr~ava timer do 24h i ima punjivu bateriju!
feb 2020.
1 / 9
feb 2020.
mar 2020.