VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaabnormalni rast
LEGACY

abnormalni rast

40 odgovora3,718 pregleda

jan 2015.

#1
Bok! Iz Hrvatske sam,i bas nedavno sam se poceo zanimati za uzgoj marihuane( u privatne svrhe). Bas nedavno sam posadio biljku daleko u sumi,no svaki dan je idem zalivat i tak..Ali sam primjetio zadnja 3 dana da se listovi nisu potpuno ''izlegli'' iz sjemenke,a ona je narasla preko 5cm. Zanima me dali radim nesto krivo(manjak vode,svjetlosti ...) ili to tako treba biti. Hvala unaprijed :D
MeskalitoLEGENDA

jan 2015.

#2
Mozda si pogresio doba godine za sadnju napolju :) .Legla bi neka slika da vidimo bolje o cemu se radi ...

jan 2015.

#3
Evi kad sam je danas donio kuci,ostao sam malo zaprepasten xD ali ode sunce tuce iz dana u dan

jan 2015.

#4
biljka je izduzena jer nema dovoljno svetlosti, ne mozes raditi outdoor u ovo doba godine bez obzira na sporadicne suncane dane, to nije dovoljno

jan 2015.

#5
Zahvaljujem,ali nije outdoor grow posto je biljka u kolibi sa svjetlom,ali sam je izvadio vanka zadnjih par dana jer mi se cinilo bolje da stoje na suncu Hvala vam EDIT: Jos jedno pitanje,dali moram mjenjat svijetlo (stavljat neke posebne (LED...)) ili mogu ostaviti ovo obicno??
TarzanZMAJ

jan 2015.

#6
kako nije outdoor kad kazes da je rasla u sumi, a i ocekujes da raste pod prirodnim svjetlom-suncem i to sada u ovo vrijeme, katastrofa jbt :) :D pocni u 4-5mj kada dode lijepo vrijeme, imas par mjeseci fore citaj malo u vanjskom uzgoju i pripremi se, poz

jan 2015.

#7
Ne,kako moze biti vanjski ako je biljka potpuno izolirana od vanjskih utjecaja??

jan 2015.

#8
Kakvo je to obicno svijetlo?kucna sijalica obicna? Sa takvom rasvjetom neea nista napravit... Izolirano je od vanjskih uvjeta ako se nalazi u boxu unutar jos neke prostorije(kuce,stana)...onda je to pravi indoor..

jan 2015.

#9
opet isto, nije to sunce ono sunce koje joj treba i koje imas leti. naravno da moras staviti pod svetlo za uzgoj, ne ide to pod obicnu sijalicu. pise sve na forumu, odvoj malo vremena ako hoces nesto napraviti, kako ekipa ovde odvoji vrmena da ti odgovoriti i da smernice, tako citaj ono sto je vec napisano, necemo sad ponavljati ovde samo za tebe

jan 2015.

#10
Da najobicnija sijalica...znaci unutar kolibe imam ormar sirine 1,30 m,visine 2,10 i dubine neki 35-40 cm...obljepljen je aluminijskoj folijom iznutra i sa probusenom rupom na vrhu za svjetlo..Valjda je to indoor ako se nevaram??

jan 2015.

#11
pa nije pravi ako koristis obicnu sijalicu, zato ti je biljka takva kakva je, a bice jos gora. vidi koje lampe trebaju u podforumu Oprema za unutrasnji uzgoj

jan 2015.

#12
Zahvaljujem

jan 2015.

#13
ja mislim da ti nas malo zajebavaa :D doi sa pitanjem u pol' zime zaato biljka nee vani i onda u nastavku rei kako je rasvjeta ~arna nit :D to kao da pitaa na nekom motocross forumu zaato gume imaju onolike ripne :(
Skill3rPOZNAVALAC

jan 2015.

#14
Bar sam se nasmijo u ove kasne sate :) "sa probusenom rupom na vrhu za svjetlo" Ja sam amater ali majko isusova sta je ovaj bez uvrede :)

jan 2015.

#16
a moz tako nesto sto cill sugerise, mozda za prvih 3~4 sedmice, kasnije ce ti svakako trebato ovako nesto za tu povrsinu boxa (ormar sirine 1,30 m,visine 2,10 i dubine neki 35-40 cm) ako hoces da zavrsis pricu kako treba
revolucionarENTUZIJASTA

jan 2015.

#17
Malo vise truda i nesto novca treba uloziti kako bi imo na kraju bar neki urod jer ovako kao sto su cijenjene kolege u postovima prije rekle neces nista postici samo patia biljku..a jos dosta vremena imas da krenes citat forum... mozda nebi bilo lose da si nadjes mentora ili otvoris dnevnik uzgoja ali svakako prije toga citaj forum pa ako negdje zapne uvjek ce ti neko pomoc.. pozzz
SmellsZMAJ

jan 2015.

#18
Prisutan sam na dosta raznih foruma,ali nigdje nisam vidio "bistrije" "padobrance" ilitiga vee "specijalce" nego na ovom forumu...ovi novi ata se registriraju,upadaju u tue teme s ubi me bo~e pitanjima,da se zapitaa...IQ sobne temperature:confused:
revolucionarENTUZIJASTA

jan 2015.

#19
to je zato sto bi vecina novih htjela sve na jednom mjestu nebi si dali truda i krenuli citat od pocetka a mislim da bi im nekako najbolje bilo cim ubace sjemu da je sve gotovo odma berba ;)
brujoAMBASADOR

jan 2015.

#20
momak se o ito, malo aali :p
funky weedLEGENDA

mar 2015.

#21
Z Zasto je ktm narancast ako je suzuki zut i zasto nema lijeti leda hahaha

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se