LEGACY
abnormalni rast
40 odgovora3,718 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#1
Bok! Iz Hrvatske sam,i bas nedavno sam se poceo zanimati za uzgoj marihuane( u privatne svrhe). Bas nedavno sam posadio biljku daleko u sumi,no svaki dan je idem zalivat i tak..Ali sam primjetio zadnja 3 dana da se listovi nisu potpuno ''izlegli'' iz sjemenke,a ona je narasla preko 5cm. Zanima me dali radim nesto krivo(manjak vode,svjetlosti ...) ili to tako treba biti.
Hvala unaprijed :D
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
jan 2015.
jan 2015.#2
Mozda si pogresio doba godine za sadnju napolju :) .Legla bi neka slika da vidimo bolje o cemu se radi ...
24 REP48%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#3
Evi kad sam je danas donio kuci,ostao sam malo zaprepasten xD ali ode sunce tuce iz dana u dan
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#4
biljka je izduzena jer nema dovoljno svetlosti, ne mozes raditi outdoor u ovo doba godine bez obzira na sporadicne suncane dane, to nije dovoljno
24 REP48%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#5
Zahvaljujem,ali nije outdoor grow posto je biljka u kolibi sa svjetlom,ali sam je izvadio vanka zadnjih par dana jer mi se cinilo bolje da stoje na suncu
Hvala vam
EDIT: Jos jedno pitanje,dali moram mjenjat svijetlo (stavljat neke posebne (LED...)) ili mogu ostaviti ovo obicno??
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#6
kako nije outdoor kad kazes da je rasla u sumi, a i ocekujes da raste pod prirodnim svjetlom-suncem i to sada u ovo vrijeme, katastrofa jbt :) :D pocni u 4-5mj kada dode lijepo vrijeme, imas par mjeseci fore citaj malo u vanjskom uzgoju i pripremi se, poz
24 REP48%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#7
Ne,kako moze biti vanjski ako je biljka potpuno izolirana od vanjskih utjecaja??
fulldedarak
LEGENDA7.154 REP22%
→ Zmaj
fulldedarakLEGENDA
jan 2015.
jan 2015.#8
Kakvo je to obicno svijetlo?kucna sijalica obicna? Sa takvom rasvjetom neea nista napravit...
Izolirano je od vanjskih uvjeta ako se nalazi u boxu unutar jos neke prostorije(kuce,stana)...onda je to pravi indoor..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#9
opet isto, nije to sunce ono sunce koje joj treba i koje imas leti. naravno da moras staviti pod svetlo za uzgoj, ne ide to pod obicnu sijalicu. pise sve na forumu, odvoj malo vremena ako hoces nesto napraviti, kako ekipa ovde odvoji vrmena da ti odgovoriti i da smernice, tako citaj ono sto je vec napisano, necemo sad ponavljati ovde samo za tebe
24 REP48%
→ Istraživač
jan 2015.
jan 2015.#10
Da najobicnija sijalica...znaci unutar kolibe imam ormar sirine 1,30 m,visine 2,10 i dubine neki 35-40 cm...obljepljen je aluminijskoj folijom iznutra i sa probusenom rupom na vrhu za svjetlo..Valjda je to indoor ako se nevaram??
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#11
pa nije pravi ako koristis obicnu sijalicu, zato ti je biljka takva kakva je, a bice jos gora. vidi koje lampe trebaju u podforumu Oprema za unutrasnji uzgoj
24 REP48%
→ Istraživač
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#13
ja mislim da ti nas malo zajebavaa :D
doi sa pitanjem u pol' zime zaato biljka nee vani i onda u nastavku rei kako je rasvjeta ~arna nit :D
to kao da pitaa na nekom motocross forumu zaato gume imaju onolike ripne :(
Skill3r
POZNAVALAC639 REP4%
→ Ambasador
Skill3rPOZNAVALAC
jan 2015.
jan 2015.#14
Bar sam se nasmijo u ove kasne sate :) "sa probusenom rupom na vrhu za svjetlo" Ja sam amater ali majko isusova sta je ovaj bez uvrede :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#16
a moz tako nesto sto cill sugerise, mozda za prvih 3~4 sedmice, kasnije ce ti svakako trebato ovako nesto za tu povrsinu boxa (ormar sirine 1,30 m,visine 2,10 i dubine neki 35-40 cm) ako hoces da zavrsis pricu kako treba
revolucionar
ENTUZIJASTA258 REP14%
→ Poznavalac
revolucionarENTUZIJASTA
jan 2015.
jan 2015.#17
Malo vise truda i nesto novca treba uloziti kako bi imo na kraju bar neki urod jer ovako kao sto su cijenjene kolege u postovima prije rekle neces nista postici samo patia biljku..a jos dosta vremena imas da krenes citat forum... mozda nebi bilo lose da si nadjes mentora ili otvoris dnevnik uzgoja ali svakako prije toga citaj forum pa ako negdje zapne uvjek ce ti neko pomoc.. pozzz
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
jan 2015.
jan 2015.#18
Prisutan sam na dosta raznih foruma,ali nigdje nisam vidio "bistrije" "padobrance" ilitiga vee "specijalce" nego na ovom forumu...ovi novi ata se registriraju,upadaju u tue teme s ubi me bo~e pitanjima,da se zapitaa...IQ sobne temperature:confused:
revolucionar
ENTUZIJASTA258 REP14%
→ Poznavalac
revolucionarENTUZIJASTA
jan 2015.
jan 2015.#19
to je zato sto bi vecina novih htjela sve na jednom mjestu nebi si dali truda i krenuli citat od pocetka a mislim da bi im nekako najbolje bilo cim ubace sjemu da je sve gotovo odma berba ;)
brujo
AMBASADOR3.512 REP57%
→ Legenda
funky weed
LEGENDA8.174 REP32%
→ Zmaj
funky weedLEGENDA
mar 2015.
mar 2015.#21
Z
Zasto je ktm narancast ako je suzuki zut i zasto nema lijeti leda hahaha
jan 2015.
1 / 21
jan 2015.
mar 2015.