LEGACY
Bolesna biljka vjerujem
10 odgovora1,824 pregleda
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#2
ok, nemas ph metar, nemam ni ja :) ali koja je zemlja, kolike posude, da li djubris i cime, koja rasveta, koja sorta autosa, koja temperatura u boxu, vlaga... daj malo vise relevantnih podataka ako si vec otvorio novu temu, mada za takve stvari postoji tema u ovom podforumu
Hondaman
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
HondamanISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#3
E slabo ti se ja razumijem u te forume i Podforume i ovo sam jedva uspostavio a zamrla je za cvijee kupio u trgovini pH.5.2 6.2 kalenicu jedna litru ipo druga dvje po
eo gnojit drugi tjedan sa bio biz tryo pack ,svaki trei dan ,rasvjeta improvizirao led
ipove pet po deset w,svaki 1000 lm,4000,k plus led traku plavi spektar tristo ledica 1000 lm.normalno dva ventilatora ,temp.28-30. Vlaga oko50/ ata joa da sada su 35 dana stare ali su pistile,dla
ice centimetar duge i super bijele ,znaci cvjetaju od dvadesetog dana ali sve jedno malo su mi onako slabe ,to mi je prvi indor,ina
e za out sam profi,ali nemam vise mogucnosti
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
Barbarossa
ZMAJ120.253 REP
BarbarossaZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#6
Mala posuda- veliki problem. U tako malim posudama moraa biti majstor da odredia koli
inu prihrane, vode, u kojim intervalima...+ ato dobijea par d~oksa po biljci. Nai meru i izgurae to. ;)
p.s. nisu bolesne-mo~da gladne. :)
nov 2015.
1 / 6
nov 2015.
nov 2015.