LEGACY
Balkon grow problem
46 odgovora2,819 pregleda
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#1
Imam autos 7. tjedan "Industrial CBD"
uzeo sam ga za izradu ulja. Do sada je ialo sve odli
no. Prije 2 dana gnojio sam s planetom( cvijet ) i drugi dan na listovima se pojavilo ovo zutilo. Da li znate o
emu se radi? Treba mi zbog bolesti u obitelji i ~ao mi je da sada propadne
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#3
mislia da bi trebalo joa malo do skidanja? Ovo mi je prvi grow ( iz potrebe zbog bolesti) pa nemam pojma.
xcx
AMBASADOR2.109 REP17%
→ Legenda
xcxAMBASADOR
jun 2016.
jun 2016.#4
Imaa joa, industrial plant je gotova nakon 70 dana po dinafemu, zna
i slobodno joa dodaa 10-tak dana.
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#5
I mislio sam ostaviti joa 15-20 dana kako oni preporu
uju. Samo ne znam da li da joa ubacujem plantelu? Mo~da flush? ili samo normalno voda joa 15-ak dana? Dosta sam
itao po forumu, ali opet vi imate puno iskustva, ja sam totalni po
etnik, a va~no mi je da uspije pa mi je svaki savjet va~an. Hvala
xcx
AMBASADOR2.109 REP17%
→ Legenda
xcxAMBASADOR
jun 2016.
jun 2016.#6
Gnojia svako drugo zalijevanje preporu
ene doze, a flush napravi sa zadnjim zaljevanjem. Mikroskopom gledaj trihome pa ea to
no znati kad brati. Poato mislia ulje radit slobodno ostavi dok ti polovica trihoma ne posmei. Sretno.
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#7
Sve viae liaa ~uti. Da li je to normalno? Mo~da smeta prejako sunce na balkonu?
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#8
Ovo ide svakom danom sve gore. Izgleda kao da ju je po~ar ulovio. Danas sam je maknuo s balkona jer je prevrue. Da li tu ima uope pomoi?Pomagajte ako mo~ete
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#9
lici na zescu nekrozu listova, obicno pogesan ph dovede do toga. vise srece i znanja naredni put. ako ti treba za lek moras to mnogo ozbiljnije raditi i bolje na fotoperiodnim biljkama i jos bolje ne samo sa jednom, ako je za ulje bar 4~6 komada, pod 600w i sa preko mesec vege. sve najbolje dalje, od tog iskoristi sta mozes, biljka se gasi
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#10
kao ato power ka~e listovi ti umiru. to je sigurno mnogo faktora, a meni li
i i na pauke (spidermites) to i nije
udno za balkon grow. pogledaj sa donje strane lista ima li crnih ta
kica. nee valjati ako stignu do hedova.
za ulje ti svakako treba box i 400w i biljka sa mesec dana vege. cena uopate nije visoka, ako uzmea koliko bi te koatalo kupovno ulje sumnjivog kvaliteta. ako nemaa novca, DIY metoda...
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#11
Zar je mogue u par dana da uniati cijelu biljku. Zna
i nije prevelika temperatura na balkonu uzrok tome?Da odstranim zahvaeno liae ili je i to uzaludno?
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#12
svakako moraa odstraniti nekrozne listove.
ali ajde molim te uslikaj nam i donju stranu ugro~enog lista da vidim baa jel su pauci...
kada odseces listove, obavezno ih unisti, peri ruke itd.
prostor za gajenje, makar balkon mora biti
ist.
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#14
ne mogu baa da zaklju
im ata je...ne
ega ima.
uzmi ti fino kesu i makaze u ruke i svu nekrozu baci.
hed deluje ok probaj da izguraa do kraja. sledei put kad mislia da hrania, a ti gruni samo vodu, da se stabilizuje biljoza, pazi na ph naravno.
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#15
Hvala na savjetima. Bacam se odmah na rezidbu, nadam se da e barem neato uspjeti do kraja
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#16
Dosta sam je izrezao, mozda sam trebao joa koji list. ostali uglavnom cvjetovi
Hammer 2
POZNAVALAC716 REP13%
→ Ambasador
Hammer 2POZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#18
Meni izgleda da jesu!Napravio bih flua,mislim da odmo ne mo~e.Od te zaboravi za ulje i posluaaj ata su ti gore de
ki pisali za ubudue.Sretno dalje.
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#19
e hebiga dru~e to baa izgleda bolesno :(
nemoj da ra
unaa na ovu turu za lek, nego kreni sa pripremama za pravi indoor grow. samo od toga ima vajde za ulje
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#21
U startu si fulao :) Kak si zamislio sa jednim autosom radit ulje?! 10 komada pikni sljedeci put i ;)
To smedje pipni dal je trulo ili je samo promijenilo boju. Ako je mekano onda odstrani, ako nije onda posusi sve lijepo i napravi ulje, ako ces imat od cega. Nema smisla skinut 15g pa dobit 1ml ulja. Kao sto kolega iznad kaze....indoor i to minimalno 400w sa fotoperiodnim biljkama. 600w hps i 4-6 biljaka je preporucljivo za ulje....pa na vise.
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#22
I onda dobijes ovaj savjet:
Komapa .. Full doze plantele,svako drugo zalijevanje, a biljka ti je u posudi.??!!
Naravno da ce otici u .......pekaru haha :)
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2016.
jun 2016.#23
10ak kom je vani, raspodjelili meusobno ja uzeo jedno sjeme da vidim da li bi moglo na balkonu proci jer je mogu vise pazit.
Kada sam je rezao prijetio sam da je jako ljepljiva. Vrhovi mi se ne
ine premekani. To se desilo kada su doale ove vruine.imam osjeaj da ju je spalilo sunce i toplina na balkonu
Da li su i ove vani stradale ili ima nade?
jun 2016.
1 / 24
jun 2016.
jun 2016.