VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaPitanje i upomoc ( listovi se smlohave i objese te otpadnu)
LEGACY

Pitanje i upomoc ( listovi se smlohave i objese te otpadnu)

50 odgovora3,623 pregleda
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#1
ovako slike neznam stavljat ali cu probat opisat situaciju. Jardin sator 60x60x140 400w mars led Ventilacija filter sve sve kako treba i unutra dvi diamont lady od 16.04 u rezimu 12/12 Zemlja compo sana gnojivo takodjer compo(stavljam pola od preporucenod i tek sam dva puta gnojio prije pet dana i prije tog 15 dana vlaga je 40-50% Problem je sto je jedna biljka normalna a druga ko da sama radi lolipop jednostavno se listovi smlohave i objese te otpadnu. Znaci iste vreste isto sve izto zalijevano isti prostor jedna zdrava drga ima problem s listovima odozdol gore oko cvica su super boje i izgledaju zdravo

maj 2017.

#2
https://www.vutra.org/threads/upute-za-postanje-slika.2248/ https://www.vutra.org/threads/upute-za-upload-slika-putem-mobitela-dropbox.12082/
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#3
Makakvi na iphone nikakvog dropboxa
StipeZMAJ

maj 2017.

#4
Imas na prvom linku bez dropboxa. Smanji slike ispod 2mb ili smanji rezoluciju na mobu, pa slikaj i uploadaj direkt na forum.
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#5
Ma izvinite sa slikama mi je problem ako nemozete otprilike bez slike probat me uputit sta mi je cinit ok Ali je jos gore bas ima puno mlohavih listova kkji kasnije otpadaju dok na drugoj nista normalno Bas propada Star sam ja za ta tehnoloska sranja Jbg
StipeZMAJ

maj 2017.

#6
na zalost ne. ajd potrudi se stavit slike. od tisuca clanova, jedino ti ne mozes stavit slike :) i nemoj pisat post za postom. editiraj prethodni. upoznaj se malo sa forumom ;)
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#7
Prve dve slike ta bolesna Treca ova zdrava Pa cetvrta zajedno da vidite razliku

maj 2017.

#8
u koliko litara zemlje su te biljke. i trebalo bi fotkati kad led ne radi, ovako odose sve boje, ne vidim sta je zeleno, sta zuto, sta braon... koji rezim zalivanja, koja temperatura u boxu... da li si kontrolisao ph...
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#9
U posudama 28 litara temperatura je 26 po noci 20-21 Zalio sam prvi put prije 20 dana s gnojivom isto compo sana za cvjet ali s pola kolicine koja je propisana zalijevam jednom tjedno s normal vodom koja je podesen ph na 6,5-6,7 Oko 1,5 litra po biljci Dosta dugo je zemlja vlazna tako da nepretjerujem s zaljevanjem Neznam u cemu je problem jer sve radim isto s obadvije Zeleno je sve sto je gore ali nekako mlohavo i onda dan dva prije otpadanja malo pozuti i otpadne
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#10
Podigla se malo ok mislim da smo rijesili problem
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#11
Meni lici na previse vode i djubriva, kad se osusi isprati samo vodom, bar bih ja tako uradio. A i koliko vidim nisi je trimovao, moguce da je i do toga.
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#12
Ma falilo joj hrane problem je bio sto mojom nepaznjom jedna je dobila malo vise zemlje i ava s manje ostajala je bez hrane aki compo sana gnojivo je popravilo stvar

maj 2017.

#13
Men to izgleda kao da nema problema :razvaljen:: Daj ti uslikaj citavu biljku a ne samo donji dio
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#14
bilder kostenlos hochladen

maj 2017.

#15
Biljke sretno izgledaju koliko se moze vidjeti,kako ti je power gore reko kad slikas biljke onda je to najbolje bez ikakvog svjetla ;) Po meni nema tu nikakvog trovanja sa gnojivom vec je problem oko zalijevanja,nikad ne zalijevaj kad je zemlja vlazna i to lisce sto ti je na zemlji pobacaj van Furaj dalje Edit ubaci neki posteni vent za mjesanje zraka
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#16
Velika biljka velika posuda, mala biljka velika posuda :) Kako se meni cini bice tu cvetova lepih.
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#17
[bez sadržaja]
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#18
kostenlos bilder hochladen
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#19
Super to meni izgleda, ja bih je malo otrimovao. Ajd kaci slike direkt na forum :D
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#20
Izvini nerazumijem kud na forum
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#21
Odes na dodaj datoteku i to je to.
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#22
Ne ovaj put cu propustit jer nemam sve slike izpocetka ali u pripremi je drugi grow pa cu lipo odradit odpocetka. Samo neznam dal da opet idem s diamont lady ali jednom ili s dva big beng auto
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#23
ako imas stajskog djubriva, bolje pici organsku nego ove vestacke... moj predlog!
MojizborPOZNAVALAC

maj 2017.

#24
Ma iselio sam se ja od tamo di djubra ima hahahahh Bio cana je u dolasku
CrazyNorthPOZNAVALAC

maj 2017.

#25
Najbolja je mesavina jako malo pileceg, kravljeg i golubijeg. Pilece je mnogo jako, otprilike u razmeri 10%-70%-20%, balon od 5L vode, naspes par cm u balon, napunis vodom, zatvoris izmuckas i ostavis koji dan na suncu, 2-3. To je za outdoor, za indor mozda 2cm na 5 L u pocetku. Onda sa tim odes i zalijes biljku, ali ne ako je u saksiji, to je onda prejako. Ako ne, probaj naci negde kravljeg djubriva, ili nekog domaceg, biljka ce poludeti.

sep 2017.

#26
super su vaja li konjsko djubrivo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se