LEGACY
Pitanje i upomoc ( listovi se smlohave i objese te otpadnu)
50 odgovora3,623 pregleda
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#1
ovako slike neznam stavljat ali cu probat opisat situaciju.
Jardin sator 60x60x140
400w mars led
Ventilacija filter sve sve kako treba i unutra dvi diamont lady od 16.04 u rezimu 12/12
Zemlja compo sana gnojivo takodjer compo(stavljam pola od preporucenod i tek sam dva puta gnojio prije pet dana i prije tog 15 dana vlaga je 40-50%
Problem je sto je jedna biljka normalna a druga ko da sama radi lolipop jednostavno se listovi smlohave i objese te otpadnu.
Znaci iste vreste isto sve izto zalijevano isti prostor jedna zdrava drga ima problem s listovima odozdol gore oko cvica su super boje i izgledaju zdravo
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#2
https://www.vutra.org/threads/upute-za-postanje-slika.2248/
https://www.vutra.org/threads/upute-za-upload-slika-putem-mobitela-dropbox.12082/
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#4
Imas na prvom linku bez dropboxa.
Smanji slike ispod 2mb ili smanji rezoluciju na mobu, pa slikaj i uploadaj direkt na forum.
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#5
Ma izvinite sa slikama mi je problem
ako nemozete otprilike bez slike probat me uputit sta mi je cinit ok
Ali je jos gore bas ima puno mlohavih listova kkji kasnije otpadaju dok na drugoj nista normalno
Bas propada
Star sam ja za ta tehnoloska sranja
Jbg
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#6
na zalost ne.
ajd potrudi se stavit slike. od tisuca clanova, jedino ti ne mozes stavit slike :)
i nemoj pisat post za postom. editiraj prethodni. upoznaj se malo sa forumom ;)
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#7
Prve dve slike ta bolesna
Treca ova zdrava
Pa cetvrta zajedno da vidite razliku
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#8
u koliko litara zemlje su te biljke. i trebalo bi fotkati kad led ne radi, ovako odose sve boje, ne vidim sta je zeleno, sta zuto, sta braon... koji rezim zalivanja, koja temperatura u boxu... da li si kontrolisao ph...
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#9
U posudama 28 litara temperatura je 26 po noci 20-21
Zalio sam prvi put prije 20 dana s gnojivom isto compo sana za cvjet ali s pola kolicine koja je propisana zalijevam jednom tjedno s normal vodom koja je podesen ph na 6,5-6,7
Oko 1,5 litra po biljci
Dosta dugo je zemlja vlazna tako da nepretjerujem s zaljevanjem
Neznam u cemu je problem jer sve radim isto s obadvije
Zeleno je sve sto je gore ali nekako mlohavo i onda dan dva prije otpadanja malo pozuti i otpadne
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#11
Meni lici na previse vode i djubriva, kad se osusi isprati samo vodom, bar bih ja tako uradio. A i koliko vidim nisi je trimovao, moguce da je i do toga.
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#12
Ma falilo joj hrane problem je bio sto mojom nepaznjom jedna je dobila malo vise zemlje i ava s manje ostajala je bez hrane aki compo sana gnojivo je popravilo stvar
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#13
Men to izgleda kao da nema problema :razvaljen::
Daj ti uslikaj citavu biljku a ne samo donji dio
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
maj 2017.
maj 2017.#15
Biljke sretno izgledaju koliko se moze vidjeti,kako ti je power gore reko kad slikas biljke onda je to najbolje bez ikakvog svjetla ;)
Po meni nema tu nikakvog trovanja sa gnojivom vec je problem oko zalijevanja,nikad ne zalijevaj kad je zemlja vlazna i to lisce sto ti je na zemlji pobacaj van
Furaj dalje
Edit
ubaci neki posteni vent za mjesanje zraka
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#16
Velika biljka velika posuda, mala biljka velika posuda :) Kako se meni cini bice tu cvetova lepih.
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#19
Super to meni izgleda, ja bih je malo otrimovao. Ajd kaci slike direkt na forum :D
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#22
Ne ovaj put cu propustit jer nemam sve slike izpocetka ali u pripremi je drugi grow pa cu lipo odradit odpocetka. Samo neznam dal da opet idem s diamont lady ali jednom ili s dva big beng auto
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#23
ako imas stajskog djubriva, bolje pici organsku nego ove vestacke... moj predlog!
Mojizbor
POZNAVALAC1.435 REP93%
→ Ambasador
MojizborPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#24
Ma iselio sam se ja od tamo di djubra ima hahahahh
Bio cana je u dolasku
CrazyNorth
POZNAVALAC1.085 REP54%
→ Ambasador
CrazyNorthPOZNAVALAC
maj 2017.
maj 2017.#25
Najbolja je mesavina jako malo pileceg, kravljeg i golubijeg. Pilece je mnogo jako, otprilike u razmeri 10%-70%-20%, balon od 5L vode, naspes par cm u balon, napunis vodom, zatvoris izmuckas i ostavis koji dan na suncu, 2-3. To je za outdoor, za indor mozda 2cm na 5 L u pocetku. Onda sa tim odes i zalijes biljku, ali ne ako je u saksiji, to je onda prejako. Ako ne, probaj naci negde kravljeg djubriva, ili nekog domaceg, biljka ce poludeti.
maj 2017.
1 / 26
maj 2017.
sep 2017.