VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikatrebam pomoc
LEGACY

trebam pomoc

14 odgovora805 pregleda
ddakyISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#1
jel mi moze itko reci sta je ovo to se pojavilo i na mojoj biljci ali nemam foto aparat da uslikam http://img69.imageshack.us/img69/4310/6263979585212kl0122189l.jpg
ddakyISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#2
jel mi moze itko reci sta je ovo to se pojavilo i na mojoj biljci ali nemam foto aparat da uslikam http://img69.imageshack.us/img69/4310/6263979585212kl0122189l.jpg
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#3
ej po mome misljenju i malo je slaba slika ali ja mislin da si dobio hemafrodita ali nisam siguran ,aj pukni bolju sliku:)
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#4
ej po mome misljenju i malo je slaba slika ali ja mislin da si dobio hemafrodita ali nisam siguran ,aj pukni bolju sliku:)
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

apr 2010.

#5
Da da ziher, She's got a secret:balls:
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

apr 2010.

#6
Da da ziher, She's got a secret:balls:

apr 2010.

#7
Da,da i ja sam danas jednog takvog izbacio. Ionako je bio nikakav.

apr 2010.

#8
Da,da i ja sam danas jednog takvog izbacio. Ionako je bio nikakav.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se