LEGACY
Klica- na koju stranu, prema gore ili dolje?!
12 odgovora2,905 pregleda
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
razmazena91ISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#1
Nije mi jasno.. u nekim postovima pise da bi bijela klica tijekom sadenja sjemena trebala biti okrenuta prema gore, dok u drugom postu pise prema dole u zemlju?!! i na koju stranu na kraju ide klica?!! hvala.
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
James Bong
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
James BongISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#3
klica bi trebala dolje jer iz onog djela di su ljuske one od sjemenki raste biljka a iz klice korijen. a sad neki kazu da je bolje klicu gore stavit jer onda napravi krug u zemlji i kao onda ojaca korijen al ja mislim da je bolje klicu doli stavit, tako bar nemozes falit..
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#4
Imamo kroni
ni problem na forumu jer se nakotilo brdo savjeta raznih pametnjakovia koji su savjet
uli na cesti ili pro
itali negdje na nekom ~nj sajtu. `ta mo~ea nemrea pobrisat neispravne postove, mo~ea sluaat provjerene
lanove ili dnevnike s sretnim zavraetkom, stickyi su isto dobar po
etak.
Klica ide dolje btw ;)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#5
ma joj da ju stavia gore, dole ili bo
no izrast e i sasvim sigurno ne utje
e bitno na koju je stranu klica
razmazena91
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
apr 2010.
apr 2010.#7
DAJTE molim vas koristite PRIJAVI POST tipku(pored tipke za rep+) ukoliko naletite na takav post ili temu ... tako da nam svima bude lakae ...ELIMINIRAT takve postove i teme .
hVALA :)
🔒 Ova tema je zaključana
apr 2010.
1 / 7
apr 2010.
apr 2010.