LEGACY
Koja je ovo faza?
50 odgovora2,132 pregleda
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#1
Pozdrav ljubitelji zelenog,
Evo ja sam pri kraju uzgoja, outdoor u vecim posudama, sensi seed skunk #1.
2 dana je jak vjetar puho i malo mi je zeznuo biljcicu ali drzi se. Uglavnom zanima me koliko je ostalo ovima jer prvi put uzgajam, tri bi trebale biti gotove uskoro i nisu sve na slikama.. Sto napraviti da to bude jos bolje i tako.. E i zasadeno je pocetkom 7 mjeseca 1326.IPB
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#2
ovo je faza gde treba da se opustis,zapalis spravu,pa potrazis po forumu gde ti sve lepo pise-i kakvo djubrivo,i koliko cesto u cvetanju,i ono sto te najvise zanima-sta su pistile i kad obrati biljku itd...izvini,drug,mrzi me da ti postam linkove sad-previse sam se navario,al' sve ti je tu...imas i fotke ako te mrzi da citas..
a ovako,moj tip iz prve-imas ti tu jos da giljas do berbe,tako da:banana_rasta: i peace !!:vb_wave:
Prater
AMBASADOR3.437 REP55%
→ Legenda
PraterAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#3
https://forums.vutra.org/content/614-kratak-vodic-kad-obrati-biljku.html
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/6363-koja-gnjoiva-koristite-15.html - vidi koja koriste i koliko (pokusaj sa propisanom dozom koja pise na gnojivu)
Orjentiraj se po pistilama (kada ti prestanu rasti bijele) a ostale posmede i po trihomima (prvi link sto sam ti dao)
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#5
Hvala svima, mislio sam da ce barem do 1.10 biti gotova, nahranio sam je plantelom cvet i dodao malo kvalitetne zemlje, nista drugo s njom ne radim.. vidit cu ta gnojiva i kad cu znati da je trebam dignuti.. Slobodno komentirajte biljku
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#7
kupi neki kineski mikroskop,cca 5 eura,pa posmatraj trihome-kada vise od 50% bude
tamne boje-spremna je!
ako si nestrpljiv-uvek mozes otkinuti mali vrhic,brzinski ga isusiti pa probati
niko ti ne moze pomoci drugacije nego otprilike-i otprlike ti i kazem,ima jos vremena....
dakle,moras sam skontati kaD da je 'apis...imas i na pijacama lupe koje uvelicavaju preko 15X,moze i to da posluzi...isto su smesno jeftine..
lepe biljke btw!!
moram priznati da ti zavidim,moje tek prelaze iz vege na 12/12 za 10tak dana..
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#8
Thanks, za prvi put su lijepe, bar meni :)
Kasno mi je sad narucivat mikroskope i slicno, morat cu od oka..
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#9
pusti je dok god ti vrijeme dozvoljava,ja je ne bih brao bez 7-8 tjedana cvjetanja ako uvjeti dozvoljavaju.
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#10
A nekih 5 tjedana je u procesu ja mislim, drzim koliko budem mogo drzati..
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#11
Kako samo mirise.. Kontam je dizat za tjedan ipo, sto mislite?
1366.IPB
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#12
Ma treba joj joa i malo viae...ne budi nestrpljiv sada kada si pri kraju.Ina
e odli
no izgleda obzirom da je posaeno po
etkom 7 mjeseca:thumb:
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#13
Ako je ne pojedem zbog mirisa bit ce dobro ..
Evo svjeze slike, sto mislite? Na jednoj skoro pa ni nema zelenih listova.
http://postimage.org/gallery/730dekaa/
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#14
pa imaj jos malo strpljenja covece, i venlo ti je to vec spomenuo, sta da mislimo, ok je al budi strpljiv, ne moze za 3 dana zavrsiti, isto si pitao pre 3 dana, ajd opusteno
Wilderness
POZNAVALAC648 REP5%
→ Ambasador
WildernessPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#15
Izdrzi jos malo ja sam moju igrom slucaja zbog crva:tuzan sto je prepilo jedan vrh osusio i probo ,razvalio sam se kao *****:dada no kad sam pogledao na mikoroskop vidio sam da jos nije gotova,iako mi je doslo da ju odmah oberem no jbg ak sam izdrzao 4mj izdrzat cu jos malo,znam kako ti je,poz i sretno:vb_wave:
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#16
Jednu skidam uskoro a dvije ostavljam na mucenju, izgleda da lose vrijeme dolazi..
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#17
http://postimage.org/image/z4b4chxup/
Gotovo je!
Ima jos 2x ovoliko, sto mislite koliko tu grama ima jer mi je prvi put pa nemogu odredit?
x-cluber
POZNAVALAC770 REP19%
→ Ambasador
x-cluberPOZNAVALAC
okt 2012.
okt 2012.#18
Mnogo teako pitanje... nai negdje vagu i izvagaj, teako e neko ovako da ocjeni grama~u.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#20
kupi si vagicu ako te zanima kolicina :)
lijepo izgledaju btw :)
ja bi reko da ima negdje oko 62.75g
haze, pa nisi uzo u obzir ovih x2 :)
peace out !
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
Maracuja
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
MaracujaISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#22
Hedovi izgledaju na prvi pogled bas debelo, a sta znam, do preko 50 grama ima, mozda i malo manje..
Ali nikako 100+
(Jedino ako ne budes vagao i grancice na kojima su hedovi xD)
marydzejn
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
marydzejnISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#23
Maracuja jesi li konto u toj gramazi da imam jos 2x ovoliko?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#24
ne kontam sto se smaras, imas vagu, sacekaj da se osusi, izmeri pa javi
sep 2012.
1 / 26
sep 2012.
okt 2012.