LEGACY
Sušenje
18 odgovora2,421 pregleda
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Pablo EscobaarAMBASADOR
sep 2014.
sep 2014.#1
Ovo i nije neki problem, ovo su one slatke muke :D Imam problem kako u osuaiti gandzu. Ne mogu u kui nikako, zbog roditelja. Zna
i neu imati prilike suaiti nekim ventilatorima, ormarima itd. Evo kako sam ja mislio.
Ima jedan tavan blizu moga sajta, siguran sam da tu nema nikada nikoga. Mo~da bih mogao u velikoj kutiji, unutra razvezati atrik i na njega objesiti travulju. Napraviti 2-3 vee rupe na toj kutiji i napraviti od najlona preko te kutije kao neki krov, da mu kiaa ne mo~e niata. Ili kada nema nikoga kui, uzeti fen i suaiti je...nemam druge. Dajte prijedloge..da se na vrijeme spremim :)
Kirje
AMBASADOR2.522 REP29%
→ Legenda
KirjeAMBASADOR
sep 2014.
sep 2014.#2
Kemijanje a ? :ohno:
Prika moj ovako ti napravi. Uberi koprive i joa nekog bilja te posla~i to na neki atrik u sred sobe. Takoer i svoj plod objesi tu da se suai. Kad te tvoji pitaju ata je ovo sine ti njima reci kako radia na jako va~nom projektu vezanim za razne biljke kako se ponaaaju nakon ato ih poberea ! di ea bolje, nema skrivanja, laganja itd ;) sretno :rasta1:
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#4
Uzmea kutiju za cipele (ako imaa viae vutre onda viae kutija), probuaia sa svake strane rupu od 2 cm promjera, kad otrimaa sve, tran
iraj sve na male budove i ubaci u kutiju. Nemoj da ti je kutija puna do poklopca nego 2/3 zapremnine kutije napunia i samo jednom do dva puta dnevno proaejkaa kutiju i to ti je to. Ja sam dio tako osuaio
isto da vidim kako ide i mogu ti rei da je jebenica. Osuai se za 10-tak dana u ormaru na sobnoj temperaturi i
ak se ni neosjeti toliko jako kao kad suaim na otvorenom ;)
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#5
Suaile se meni i u kutiji i u ormaru oka
ene izmedju robe, samo tu i tamo prozra
it i nema neke filozofije.
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Pablo EscobaarAMBASADOR
sep 2014.
sep 2014.#6
Znam ja to sve, ali ka~em vam da ima problem. Ne mogu u kui. Mora to biti vani, na sajtu ili tavanu..
Saša443
ZMAJ30.898 REP
Saša443ZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#7
pa ako je tavan dovoljno mracan ne moras ih stavljati u nista,lepo razvuces neku zicu i pokacis...i to je to..
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Pablo EscobaarAMBASADOR
sep 2014.
sep 2014.#8
Neu da prokianjava i da ima dodira sa vodom. Fino u ih u neku kutiju, tu kutiju probuaiti da ima zraka i da bude na suhom ugl. i eto ga :D
fulldedarak
LEGENDA7.154 REP22%
→ Zmaj
fulldedarakLEGENDA
sep 2014.
sep 2014.#9
Samo zastiti si kutiju da ne promoci, ipak je od zartona..i pazi da te ne vidi tko na tom tavanu..sretno
sep 2014.
1 / 10
sep 2014.
sep 2014.