VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaZaštita biljke
LEGACY

Zaštita biljke

28 odgovora2,508 pregleda
MasahikoKimuraENTUZIJASTA

jul 2013.

#1
zasadio sam biljku na jedno odli no mjesto,doduae blizu kua ali baa mi se ini kao oaza mira,biljka odli no raste ali danas kad sam doaao na mjesto,skoro sam pao u nesvijest,vidio sam KOZU ?! Koliko znam koze su vra~je ~ivotinje,pojedu sve ato ih okru~uje,imate li ideju kako da zaatitim biljku od tih odvranih ~ivotinja?
BlueberryKushISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#2
Napravi neku ogradu,ako neces onda ju jednostavno strpaj u kombi i vozi nekamo daleko...mislim da sam citao da mrze kiau il tako nesto pa ako je jos tamo uzmi kantu vode i poapricaj... :ludaci_lol:
thc bossAMBASADOR

jul 2013.

#3
hahahaa, ovo jedobro, kad sam doaao skoro sam pao u nesvjest jer sam vidio kozu.. :) koza bu se napuaila trave i onda budea je onakvu napuenu strpao u auto i otpeljal doma i bude ti davala thc mlijekakud ea bolje. nego zaozbiljno, ak ti koza doluta do sajta za i da ti mo~e i ovjek doi tam. ina e uzmi ~ice od ograde i ogradi, nema i druge, ali mislim da bude koza sve pobrstila ionak kaj god proviri, tak da bua moral ograditi jedno 2 metra promjera, i stavit kolce da to dr~e i to dobro u vrstit da ti ne pregazi.
Z&NZMAJ

jul 2013.

#4
Kozu je gotovo nemogue zaustaviti. Ograda visoka nekoliko metara ili ak kavez da, ali nikakve priru ne ograde tu nee pomoi :icon_lol:

jul 2013.

#5
dobro ti ka~e thc boss,ako koza mo~e doi,vjerovatno mo~e doi i ovjek ija je koza,recimo,a i napisao si da je blizu kua,pa malo razmisli jel ta koza dobar znak da potra~ia drugu oazu mira?postavljat ograde oko biljke,a rokaa gerilu pretpostavljam,jer malo si ljudi mo~e priuatit uzgoj u dvoriatu,ne dolazi u obzir,jer te opet netko iz tih kua mo~e vidjeti kako nosia pribor tamo,kasnije proradi znati~elja pa ode provjerit,nazove muriju jer vidi drogu kako raste i ti padnea i odle~ia 2 godine Lepoglave.pusti tu biljku nek je koza obrsti, a ti spraai nekog automatika van na bolje mjesto,i joa stignea u~ivati.
Lara CroftAMBASADOR

jul 2013.

#6
S kozom na razanj. :bananica

jul 2013.

#7
:nana: stavi sliku od pusike inemaa problem koze ne vole kokoake :hehe:
BiohemicarISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#8
Bodljikavu zicu oko biljke i to je to ;)

jul 2013.

#9
bilo kakvo ogradjivanje ilegalno zasadjenih biljaka koje su "blizu kua" ne dolazi u obzir, previse ce biti upadljivo, osudjeno na propast... fakat, to nije dobra lokacija, daleko je 10 mesec, savetovao bih nocno presadjivanje na skrovitije mesto dalje od ljudi i koza
SoStonedENTUZIJASTA

jul 2013.

#10
Uz ogradu stavi i natpis "sadim vutru" :/ Slazem se sa powerseedom.Presadjivanje ili rizik da je obrsti koza ili cak da neko skonta.
MasahikoKimuraENTUZIJASTA

jul 2013.

#11
odlu io sam riskirati... mjesto je daleko nekih 80 metara od moje kue,zapravo je kao neka uvala,taj plato je airok 30-tak metara,sve je obraslo koprivama,a dalje od kopriva su agacije koje su dovoljno visoke da odstrane ne~eljene poglede,na sajt dolazim nou poslije 10 sati zbog zalijevanja,kozu dovodi lik koji ~ivi u blizini,tu kozu sam vidio samo jednom zavezanu za drvo u hladu na kraju te uvale,dovoljno daleko od biljke,za biljku sam stvorio izvrsnu zemlju i sve oko biljke je pokriveno sijenom...podru je nije posebno puno naseljeno,poslije te uvale ima 2-3 kue 20-tak metara dalje... uglavnom,nadam se da e me zaatiti visoka vegetacija i malo sree,riskirat u pa u vidjeti,ostavit u je,mo~da je obrstim ja,a mo~da koza...vidjet emo :smoke18:

avg 2013.

#12
Hah, postavi tablu PRIVATNO :icon_wink:
AleHazeISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#13
i love KOZA :D

jan 2014.

#14
Nadjes pusku malokalibarku, udaljis se 50 tak metara od sajta i cekas. (inace malokalibarka nije bucna puska, malo jace pukne od petarde) Kad naidje znas sta ti je ciniti. Pozdrav

jan 2014.

#15
:crash:

apr 2014.

#16
za takve slucajeve narode pistolj pored sebe i ko pridje u vugla ! :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se