LEGACY
Vrhovi listova počeli žutit
18 odgovora3,599 pregleda
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#1
Pomo potrebna.
Prvi grow. Mjesec dana od klijanja. Ima dan-dva sam primjetio da vrhovi listova ~ute.
Nemam PH metar. Temp mi je oko 25 i po danu i po noi.Vlaga oko 40. Re~im svjetlosti 18-6.
Zaljevam prokuhanom vodom, procjeenom. Jednom sam tekue gnjojivo za vegetaciju koristio.
http://b.imagehost.org/view/0127/IMG_0820
http://b.imagehost.org/view/0037/IMG_0821
http://b.imagehost.org/view/0673/IMG_0822
http://b.imagehost.org/view/0690/IMG_0824
Hvala
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#2
Koje si tekue gnjojivo koristio u vege...... ???
Daj neke karakteristike od njega opiai uslikaj ako mo~e ???
I jeli imaa oko prilike kad si im davao gnjoivo ???
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#4
FLUSH .... Jeba
ki ih flushaj i trebalo bi se popravit .
U kadu na kupanje :)
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#5
Koliko sam vidio na ovim slikama da nije na svim biljkama i nije niata opasno..
Ako si mjeru ok stavio u odnosu na vodu ovo gnjoivo ti nije moglo napravit atetu ja ga koristim cjelo vrjeme baa to mada ne nikad skoro prije cvjetanja.
Sad ti znaa jeli ti u svim pitarima ista zemlja mislim na smjesu koju si radio pa se sad to odra~ava na nekim biljkama ako nije isiti sastav.
Za to prokuhavanje vode neznam jeli imaa baa potrebu toliku pa je mogue da ti PH nije Ok....
I joa jesi primjetio da su te biljke zastale malo ili ne ti to najbolje znaa pa po tom mo~ea vidit isto jeli baa neki problem..
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#7
Brale neznam jesi sa kojim iskustvom do sad i najbolje biti bilo da malo pro
itaa Forum i dnevnike po njemu...
Ima dosta pametnoga za pro
itat !!!!!!
FLUSH je ispiranje zemlje kod biljke pa sad koliko ja mogu ovako predviti da si malo zakenjo sa tim gnjoivom jer nisi rekao koju si dozu dao na koju litra~u vode...
Ako si previae stavio ato je loae naravno mada to gnjoivo nije prejako onda moraa da FLUSH-aa zemlju u tim posudama...
Opet ti napominjem pro
itaj po Forumu ima dosta info... korisnih a za jedan dan nee krepat nebrini nisu u loaem stanju.
Remus
POZNAVALAC1.199 REP67%
→ Ambasador
RemusPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#8
meni vuce na ovaj fazon
novi vrhovi zute i na donjim grancicama. prestao sam sa cesmovacom i presao na proverenu recnu vodu i kisnicu. pre toga tretirao sa djubrivom sa vise mag i cal.
Ali sve zavisi od slucaja do slucaja..
vodu u svakom slucaju moras da regulises,ako se ne poboljsa-djubris(jer nisi preforsirao), ako ni to ne sredi situaciju-onda tek ispiranje..
ne ocekuj preko noci da ce nestati..racunaj od5do7dana!
-bice to dobro!!
mar 2010.
1 / 10
mar 2010.
mar 2010.