LEGACY
malo su mi biljke retardirane :(
22 odgovora1,789 pregleda
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#1
za pocetak pozdrav svi travuljarima :D
e ovak... posto nam je bilo skupo davat lovu za travuljinu odlucili smo ja i frand da ce mo fljusnut par biljaka u zemlju pa da vidimo sta ce bit.
i eto biljke proklijale stavio ih u teglu i uhvatile se.
e sad pitanje. biljke su mi dosta visoke ( imam ih 2 tjedan ) oko 15 cm i imaju samo 2 para listova. nisam ih mogao stavljat na sucne neko su bile na prozoru onak pol sunce/ pol sjena.
jel mi biljka treba vise sunca il prehrana neka odmah u pocetnoj fazi.
u meu vremenu kupio sam hps od 250 i stavio jos 2 one stedne halogenke.
pomagajajte bratu i dajte neki savjet.
http://s.guildomatic.com/38682/host/99/99b8084bf90dbc7151d4e235c897b328.JPG
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#2
Treba ti svjetla, i neki vjetar da malo oja
a stabiljka. Netrebaa ih gnjojit
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#3
Haha a nisu biljke retardirane nego iaju premalo sunca...procitaj malo tutorial koj je grucho napisao tamo ti jako dobri savjeti pisu...
Za pocetak ce ti biti dovoljna ona stedna zarulja i mora biti udaljena od listova oko 3cm
Gnojiti ju treba kasnije, a sada ju nije dobro drzat na vjetru jer je stabljika prekrhka i moglo bi ju slomiti....
Gnojiti ju treba kasnije, a imas i post o tome, malo potrazi na forumu ili pitaj admine jer oni najbolje znaju....
hhh moja biljka nema n 10 cm pa ima vec 30 listova xD
Cisti dokaz da tvoja nije ulovila svjetla :D
Sretno
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#4
Jesi li ti uopce stariji od 18 i nemas problema sa starcima oko toga?
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#5
sad kad tip ka~e " ma jok imam 45, puaim sjemenaru vec 25 god pa provalio internet i skuzio da mogu sam uzgojiti " :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#6
pa nisu biljke retardirane nego si ih ti retardirano uzgojio
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Eva RainENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#7
Biljke stvarno bijedno izgledaju, ne primaj ovo k srcu :icon_lol:
Pod hitno na direktno sunce ili pod te sijalice sto si kupio. Pretrazi po forumu kako ti vec Vrtlar rece i sve ces naci. Nemoj ih gnojiti ni slucajno dok su jos tako mlade !
Hajde sretno i ako sta zatreba otvori grow dnevnik pa cemo intervenirati ako gdje zapne :icon_lol:
Pozdrav
Pikavac
ISTRAŽIVAČ189 REP93%
→ Entuzijasta
PikavacISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#8
nema beda frende dok ih budes presadivo zakopaj ih duboko do ona dva mala listica"okrugla"i svijetla onda brate,pa zagnoji kasnije da podivljaju.... :)
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#9
imam 23 u svim pogledima :D al dosta o tome.
kupio hps i implementiorao.
sam imam 2 stedne od 100w ( zamjenskih) i hpsa od 250w .
svetla ko u prici, nemogu da gledam u to.
jel ima negdi tipa tablica sa tipa 2-3 mjeseca pa da znas sto da radim u koje vrijeme?
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#10
i da jos nesto, jel mogu sad izvuc sta iz tog il da sjecem i sadim nove kako treba?
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#11
Samo ih drzi sto blize lampi da se ne rastezu previse je ce puknut stabljika i svakih 20-25 dana ih gnoji i biti ce nesto od toga....
maj 2009.
1 / 12
maj 2009.
maj 2009.