VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaSpriječavanje od raznih insekata i ništarija dok je mlada!!!
LEGACY

Spriječavanje od raznih insekata i ništarija dok je mlada!!!

12 odgovora1,419 pregleda
marina55ISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#1
jednostavno ako ste je zasadili na nekom mjestu gdje se samo iz zraka moze primjetiti onda je ovo pravo rijesenje. Napravio sam je u 15 min a postavio za 5minuta...
DJFlyHighLEGENDA

jun 2013.

#2
ok izgleda, dobro si napravila ali objasni malo ljudima, evo ja kao nesto znam growat ali ovo ne kuzim uopce na koju foru bi trebalo radit xD mislim, iz zraka se vidi to plavo, ne vidi se biljka ali nije stealth opet koliko bi trebalo biti, sta je to mreza preko biljke i to je to ili ? i po meni je bolje kupiti umjetne cvjetove neke biljke, imaju one ko kopce neke po sebi, i to se ljepi po biljci i iz daljine niti slici na vutru, niti je vutra :) edit : sorry majstore ,pisem koda njoj pisem, to zbog niknejma xD kasnije sam vidio ime teme i to stoji da zastiti biljku od zivotinja itd ali nisam skuzio ovo iz zraka ko sto sam napiso gore. peace out !
marina55ISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#3
obicna mreza sta se stavlja na prozor radi muha... vutra je sto posto vidi sliku malo bolje a i imas je na drugom postu u casi.. danas sam to napravio..kuzis ne moze nista u nutra uci a ne smeta razvoju niti zaklanja svjetlost!! izgleda cudno to je hehe ali ne moze da skodi...jedino je to dobro staviti manje ali mislim ju pustiti dok ne bude barem nekih 40 cm i onda mrezu maknuti zato je tako ogromna.... okolo je aikara i na cistini je postavljena...vidljiva je iz zraka misleci samo iz helikoptera... okolo je gusta sikara.. ;)
DJFlyHighLEGENDA

jun 2013.

#4
e ma nisi me skuzio majstore... a ja sam pre izbijen da citiram i objasnjavam jer je kasno i vec me ovako boli glava od pisanja xD u kratko samo cu probat xD kakve veze ima dali smo zasadili negdje di se samo iz zraka vidi? jer ta mreza se fino vidi iz zraka i sa strane a za skamufliravanje (ovo sam ja , ja mislim , izmislio rijec :smoke18: ) sam predlozio te umjetne cvjetove... tako da ne kuzim nista, mreza je dobra za naslov teme koju si napisao... ali uvod u prvom postu mi nema smisla... xD peace out !

jun 2013.

#5
...a da si prerezao bocu od 5 litara mo~da i stavio je prek biljke? ili ti to nije palo na pamet pa si je istaknuo neprirodnom bojom u prirodi.? Ja da sam pu~ sve bi ti to izgrizao :)
sharpLEGENDA

jun 2013.

#6
malo ste se zapetljali u cvor jelda??? ma ta mreza je ok. kao ideja makar bi bilo pozeljno da je zelene boje. ali realno ona stiti samo od krupnijih zivotinja(zec, srna i sl.) musice :sad2: . mislim da biljku pojedu musice koje se izlegnu iz zemlje koju si prekopao(moguce da dodje koja sastrane) da bi biljku posadio. cak i iz kupovne zemlje koju si sam dofurao(suludo jelda). ne preferira se bez razloga da se zemlja pripremi vec najesen za sadnju kad se radi outdor.
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#7
cool ovo ce bas dobro pomoc hvala ti na ideji :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se