VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaGube mi se listovi
LEGACY

Gube mi se listovi

36 odgovora2,217 pregleda
SaepISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#1
Biljku imam vec mozda mesec ipo dana,pocela je da cveta ali poceli su i donji listovi da se suse i da otpadaju sve manje listova imam. Neko mi je rekao da je to normalna pojava da se suse ali ja hocu da proverim od iskusnih i da mi neko kaze sta mogu da uradim.Prvi mi je grow i voleo bi da ga sacuvam do kraja! :)))

sep 2014.

#2
Po meni je to prerano da se listovi suse jer im je doslo vrijeme...ta pojava krece tek u drugoj polovici cvijetanja... opisi malo u kakvoj je situaciji biljoza i kakve joj uvijete pruzas? Cini mi se da na 2. Slici vidim muda...uzalud ti trud, ako je to jedina koji imas... svjetlost bi ti trebala padat odozgora na biljku i ta jedna zarulja ti je premalo, pogotovo ako je growas ovako na otvorenom... i teglica ti je premala..nema vise hrane u zemlji nakon mjesec i pol...zbog toga mislim da zute listovi
damiISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#3
muska bacaj to u smece
SaepISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#4
Zalivam je redovno ujutru,posle podne i uvece. Biljka je na otvorenom ali redovno vodim racuna ako je nevreme ili bilo sta sklanjam je na sigurno. ako je presadim bice resen problem ?
TarzanZMAJ

sep 2014.

#5
nema potrebe za zalijevanjem 3 puta dnevno, posuda je premala i biljka nema hrane zato listovi zute i otpadaju,, problem bi rijesio gnojenjem, ali ovo sa slike je muska biljka i mozes to baciti, na prvoj slici vidim s desne strane jos jednu biljku posadenu u zemlju, stavi slike i od nje moguce da je zenka pa mozda bude bilo nesto za zapaliti ;)

sep 2014.

#6
fin jajan :) ako ti je jedini,ne diraj niata ... dotjeraj ga do kraja,bit e za 1 joint samo opuateno Edit; a sad vidim i ja da ima tu joa neato zelenjave :D Biljke su ti jako slabe.Vjerovatno premalo sunca pa su takve kakve jesu. Ti tu sada nemo~ea puno toga napraviti. Malo im daj nekog gnojiva i ekaj kraj. Bude na kraju bar jedan i ak za zapaliti.

sep 2014.

#7
joj ven
JackDanielsAMBASADOR

sep 2014.

#8
Ku ni jajan...dekorativni
SaepISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#9
Mozda da je presadim u vecu saksiju? Slike stavljam ove druge biljke veceras :) hvala na savetima. nadam se da ce biti barem za pringlu hehe :)
StipeZMAJ

sep 2014.

#10
Ako vec zelis cuvat jajana, onda ga pognoji za crvenom Plantellom, a mozes i presadit u vecu posudu. To nikako ne moze skoditi. ...e da....ako je ova druga biljka kojim slucajem zenska(ova vani), onda ga nemoj drzat pored te druge biljke jer ce ju oprasit. Ostavi ju unutra pored te lampe, eventualno dodaj jos jednu-dve cfl zarulje crvenog spektra (warm white).
GagibaAMBASADOR

sep 2014.

#11
Kasno si posadio, premalo svetla, premalo zemlje a previae vode i kao kruna svega - mudonja!!! :D
damiISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#12
nemoj musku pusiti ostaces sterilan,tj neces moci djece imat..bacaj to u smece...
SaepISTRAŽIVAČ

sep 2014.

#13
Ali ja sam bio ubedjen da na vrhu raste mali hed mogu slikati vrh te biljke pa da vidis?

sep 2014.

#14
i muske biljke imaju cvijetove(hedove)..ali imaju i male kesice(ko muda)na dijelu di ti grane izlaze iz stabljike...nevaljaju za pusit..za to sta tebi treba je zenska biljka.bez muda i sa puno vecim i lijepsim cvijetovima...
TexPOZNAVALAC

sep 2014.

#15
Jelda?

sep 2014.

#16
Haha, pogladi je po mudima. Mali hed zvani mudandino :ludaci_lol:
JackDanielsAMBASADOR

sep 2014.

#17
To je neistina i ne airi (dez)informacije bez pozivanja na izvor i link na isti... To no je da muaka biljka nema postotak THC-a kao ~enska te se generalno ne koristi za duvanje ,ipak ju ljudi puae i koriste za hash. Uzgoj muake biljke ,ako je jedina, je odli an kao priprema za pravi grow sa curama. Zar nije dosta neistina o cannabisu?
t@maraZMAJ

sep 2014.

#18
upaj to dok nije pustio polen,ako druga i je cura i nju ea zaje...Evo moji muaki su svi u ormaru na suaenju probat u sa njima u mlijeko pa vam javim kako je ispalo. I to je jedino ata bi i probala sa muakom biljkom!

sep 2014.

#19
ma ima da mu se osusi levo yaye, ajd smanji malo budalastine, kakve veze ima sterilonost sa muskom biljkom, imas neki clanak...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se