LEGACY
Ovo mi je prvi grow , neka vrsta deformacije
24 odgovora1,633 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#1
Imam vise biljaka , jedna od normalnijih
http://i.imgur.com/N4aA9vt.jpg
kod ove vec vidim neke probleme s lia
ek, dali to mo~e biti od sunda ?? zato sta na ovo prvoj biljci ne vidim nikake defomacije a nalaze se na istom mjestu
http://i.imgur.com/6Z5aelm.jpg
http://i.imgur.com/SxDn4Ef.jpg
I jos neato me zanima posto mi je prvo grow, kakvim bi ja to gnojivom trebo zaljevat , preko lista ili preko korjena ??
(mislio sam kupit nest za zaljevat, ali nemam bas nekog iskustva s tom biljkom )
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#6
nemam ph metar, zemlja je teramagma , al sorte su iste tako da mi nije bas sve jasno kod te , to se dogaa samo kod listova koji rastu s vrha biljke a ovi koji rastu na kraju listova se normalni ,
ja ionako mislim klonirat biljku i sadit okoli :D
biljke su stare oko 3 tjedna
sorta : auto berry
tako da mi netrebaju muske biljke
a nezz zaljevam ju 2 - 3 puta tjedno , zavisi do vlaznosti zemlje ,
na suncu je oko 12 - 14 sati
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#8
znaci s ovom drugom je sve ok ,
ja uglavnom zaljevam preko lista , ono imam malu spricu i spricam ujutro i navecer.
i presadit cu ih u vrecu od zemlje
moram jos 2 kupit :D (kupim dvije razlicite i pomjesam ih)
da i uzeo sam plantela list + cvijet.
nisam bas nest previse pretrazivao u vezi uzgoja, dal trebam jos nest posebno radit da bude kvalitetnija , npr trgat doljenj lisce i slicne stvari , dal mi treba CO ili neki slicne plinovi ??
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#9
Netreba ti nikakav plin haha...nemoras se zamarati sa ph jer imas auto sortu.Nemoj kidati nikakvo lisce i zaljevaj ih preko korijena a ne folijarno(spricanjem) to im nije dovoljno.
Plantela cvijet ...ona ce ti trebati ali tek kada procvjeta ;)
edit:
nemozes klonirati auto sortu ;)
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#10
whatt , ok sve pet , imam jos 2 sorte pa cu vidit :D
jos me nest zanima, kod ovih obicnih sorata koje nistu auto flower
White Widow Feminized Seeds
nezz kakva je ta , imam par sjemenka , zanima me dal trebam sadit bilje jedna kraj druge i dal treba muske bilje bacat posto nemaju cvijet ??
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
maj 2014.
maj 2014.#11
nikako sadit jednu pokraj druge.
svaka ide u svoju posudu ;)
Ako imas fem. WW sto znaci da je feminizirana, nebi smjela imat muske cvijetove ! tak da nemas sta brinut o muskima.
a kod regularnih, kada dodje cvjetanje i kada/ako prepoznas musku.....cap cap maknut ju da ne oprasi zensku ;)
11 REP22%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#12
Ako se listovi krenu "frkat" to je vjerojatno peronospora....tak mi je mama rekla hahahah :D mama zna
maj 2014.
1 / 13
maj 2014.
jun 2014.