VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaOvo mi je prvi grow , neka vrsta deformacije
LEGACY

Ovo mi je prvi grow , neka vrsta deformacije

24 odgovora1,633 pregleda

maj 2014.

#1
Imam vise biljaka , jedna od normalnijih http://i.imgur.com/N4aA9vt.jpg kod ove vec vidim neke probleme s lia ek, dali to mo~e biti od sunda ?? zato sta na ovo prvoj biljci ne vidim nikake defomacije a nalaze se na istom mjestu http://i.imgur.com/6Z5aelm.jpg http://i.imgur.com/SxDn4Ef.jpg I jos neato me zanima posto mi je prvo grow, kakvim bi ja to gnojivom trebo zaljevat , preko lista ili preko korjena ?? (mislio sam kupit nest za zaljevat, ali nemam bas nekog iskustva s tom biljkom )

maj 2014.

#2
ne znam sta je tvoje konkretno pitanje/problem a za gnojiva pogledaj temu https://vutra.org/topic/5200-koja-gnjoiva-koristite/
TarzanZMAJ

maj 2014.

#3
dal moze bit od sunca,, nemoze, prije do prevelike vlage zemlje, za pocetak najbolje plantela list u vegetaciji, a u cvjetanju plantela cvijet po propisanim dozama, poz edit: i to se polako moze presadivat u nesto vece

maj 2014.

#4
a pomalo podseca i na poremeceni ph....imas li uopste ph metar....
vedranSTENTUZIJASTA

maj 2014.

#5
Ova prva biljka ti ie slicna mojoj.koja zemlja?koliko je stara .koja sorta?svako koliko je zaljevas ?koliko je na suncu?

maj 2014.

#6
nemam ph metar, zemlja je teramagma , al sorte su iste tako da mi nije bas sve jasno kod te , to se dogaa samo kod listova koji rastu s vrha biljke a ovi koji rastu na kraju listova se normalni , ja ionako mislim klonirat biljku i sadit okoli :D biljke su stare oko 3 tjedna sorta : auto berry tako da mi netrebaju muske biljke a nezz zaljevam ju 2 - 3 puta tjedno , zavisi do vlaznosti zemlje , na suncu je oko 12 - 14 sati
vrtlarENTUZIJASTA

maj 2014.

#7
meni se biljke cine zdravima...

maj 2014.

#8
znaci s ovom drugom je sve ok , ja uglavnom zaljevam preko lista , ono imam malu spricu i spricam ujutro i navecer. i presadit cu ih u vrecu od zemlje moram jos 2 kupit :D (kupim dvije razlicite i pomjesam ih) da i uzeo sam plantela list + cvijet. nisam bas nest previse pretrazivao u vezi uzgoja, dal trebam jos nest posebno radit da bude kvalitetnija , npr trgat doljenj lisce i slicne stvari , dal mi treba CO ili neki slicne plinovi ??

maj 2014.

#9
Netreba ti nikakav plin haha...nemoras se zamarati sa ph jer imas auto sortu.Nemoj kidati nikakvo lisce i zaljevaj ih preko korijena a ne folijarno(spricanjem) to im nije dovoljno. Plantela cvijet ...ona ce ti trebati ali tek kada procvjeta ;) edit: nemozes klonirati auto sortu ;)

maj 2014.

#10
whatt , ok sve pet , imam jos 2 sorte pa cu vidit :D jos me nest zanima, kod ovih obicnih sorata koje nistu auto flower White Widow Feminized Seeds nezz kakva je ta , imam par sjemenka , zanima me dal trebam sadit bilje jedna kraj druge i dal treba muske bilje bacat posto nemaju cvijet ??
StipeZMAJ

maj 2014.

#11
nikako sadit jednu pokraj druge. svaka ide u svoju posudu ;) Ako imas fem. WW sto znaci da je feminizirana, nebi smjela imat muske cvijetove ! tak da nemas sta brinut o muskima. a kod regularnih, kada dodje cvjetanje i kada/ako prepoznas musku.....cap cap maknut ju da ne oprasi zensku ;)
#12
Ako se listovi krenu "frkat" to je vjerojatno peronospora....tak mi je mama rekla hahahah :D mama zna

jun 2014.

#13
mama se bavi vinogradarstvom, a

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se