LEGACY
Umrtvila se nakon presađivanja
12 odgovora1,102 pregleda
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2012.
apr 2012.#1
Pozz , dakle biljku sam nakon 3 tjedna u malom pitaru na suncu presadio u zemlju i sad nakon 5 dana izgleda skroz oslabljeno, evo stavit u slike pa ako itko zna to
an uzrok bia bi zahvalan da pomognete
http://oi48.tinypic.com/30t18y9.jpg
601.IPB
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
apr 2012.
apr 2012.#2
To je normalno kad se biljka presadi,treba joj par dana da se oporavi i povrati. Ako joj nisi zeznuo koren oporavice se ona,samo polako...
Pappi
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
PappiISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#3
ako se za 3 dana nije osusila,onda nisi mnogo pocupao koren kad si presadjivao,a mozda nisi uopste pocupao..a dozivi stres kad se presadjuje..sto kaze Senza,to je normalno ;)
meni ok izgleda biljcica..kolko je stara?
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#4
napisa je gore 3 tjedna
inece koliku si rupu iskopao, koja je zemlja u pitanju ?
Pappi
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
PappiISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#5
pomesao sam 3 i 5.. :)
koliko sam skont'o,biljka je stara 3 nedelje i 5 dana..sve jedno,ako se nije osusila za 5 dana,nece joj biti nista..
i ne izgleda lose uopste.. mozda od prezalivanja(kise).. u principu je ok..
novi listovi koji izbijaju,igledaju sasvim zdravo..prva 2 para reckastih su mozda malo oslabljeni,ali nije nista strasno..
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2012.
apr 2012.#6
iskopa san oko 40-ak cm rupu, a zemlja je pomjeaana prirodna mislim crljenica+ humus
apr 2012.
1 / 7
apr 2012.
apr 2012.