LEGACY
Tek promolile glave iz zemlje
22 odgovora1,360 pregleda
vigier
POZNAVALAC1.017 REP46%
→ Ambasador
vigierPOZNAVALAC
jun 2013.
jun 2013.#1
Tek su nikle, listovi (oni prvi okrugli) su zuckasti, nema sunca. Prognoza je da ce kisa padati jos 5-6 dana. Zanima me kakve su im sanse da docekaju sunce. Ili ih moram stavit unutra pod neko svjetlo. Sta da radim? Jedna je AK Royal auto, druga je Jamaican dream i treca Veneno
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#2
mo~da im je previae vode ako su u teglama,ovo ato nema sunca nebi smjelo previae utjecat na po
etak razvoja,jesi li po~urio pa im rastvorio ljusku bez da su je same do kraja otvorile a mo~e bit i zemlja ima sumnjivaca.... ;)
vigier
POZNAVALAC1.017 REP46%
→ Ambasador
vigierPOZNAVALAC
jun 2013.
jun 2013.#3
Zemlja je ok, trecu godinu radim sa istom. Nije ni previse vode, hvala za odgovor, dakle bitno mi je dal ce dogurati do suncanih dana. A naravno da ih nisam sam otvorio :)
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#4
pa dogurat e ako ne propadnu joa viae zbog nepoznatog uzro
nika ;)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#5
jel izasao prvi par listova ili su se samo otvorili kotiledoni, sto ne stavis fotku da ekipa vidi kako to izgleda... to sto kazes samo zuti kotiledoni nije nista zabrinjavajuce ako su krenuli pravi listovi
vigier
POZNAVALAC1.017 REP46%
→ Ambasador
blanker
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
blankerENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#7
najbolje da stavis unutra pod svjeto na par dana dok se vrijeme ne popravi.. da li je sigurno na direktnoj svjetlosti(sunce)?
Blade
ZMAJ23.847 REP
Extra
POZNAVALAC790 REP21%
→ Ambasador
ExtraPOZNAVALAC
apr 2014.
apr 2014.#9
Ovo mi se cini dosta natopljeno vodom, osim ako nije zaliveno tren pred slikanje...inace kad nema sunca i topline a ima puno vode biljka staje s razvojem... :watchplant:
jun 2013.
1 / 12
jun 2013.
apr 2014.