LEGACY
Smedje fleke po listovima
18 odgovora2,271 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#1
Stvarno ne znam od cega je...ako neko zna,neka pomaze!!!
http://img25.imageshack.us/i/problemvj.jpg/
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
jun 2010.
jun 2010.#2
mogu ti pohvalit biljku da jako ljepo cvijeta, biti ce jos bolja :D a za fleke neznam ni ja :/ jbg...
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Z&N
ZMAJ26.977 REP
24 REP48%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#5
Po ovome bih rekao da je prehrana...odoh da ispiram :)...sto se tice ph...to mi je jedine nepoznanica...ovo ostalo je kontrolirano i u granicama je normale.
6 REP12%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#6
te fleke su moguce da je biljka uzela nesto iz zemlje ona upija 4 metra oko sebe tako da sve sto uzima to i izbaci na listovima :D
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100ENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#7
smedje fleke koje li
e na spaljeni dio je od nedostatka cinka. njega ces naci samo u tragovima u kupovnim zemljama. jesi li mjenjao zemlju kad je biljka pocela cvjetat ili je od pocetka u istoj posudi ? lijepo cvjeta, nemoj da te to brine. neznam dali gnojis, ali mozes jednu sitnu trecinu doze nekog dobrog gnoja za fazu cvjetanja.
pis
24 REP48%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#8
gnojim...sa 4:5:7 gnojivom...mislim da sam zadnji put stavio previse gnojiva,to je svakako trebalo d abude zadnje gnojenje...isprao sam malo...vidjecemo sta ce biti,...do kraja ima jos jedno 20tak dana...od sada ide smao voda!!!naravno ako se biljcica oporavi,a nadam se da hoce....iskreno...prvi put mi je i osim ovog problema,nisma imao nikakvih drugih...prostor je xtra malen,ali sa 5 cfl sijalica, dobrom ventilacijom...jednino sto nisma pazio jeste ph...preskupo mi je bilo dati 100e+ za mjerac...eto pa cemo vidjeti sta ce biti
jun 2010.
1 / 10
jun 2010.
jun 2010.