LEGACY
nema listova ?
14 odgovora1,350 pregleda
11 REP22%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
meni se cini kad gledam po netu da u ovoj fazi listovi vec budu vani... stabljika je izasla vec 5cm visoko a umjesto listova na vrhu se nalazi sjemenka.. a raste iz dana u dan (nije crkla)
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#2
pa kol'ko znam semenka ce otpasti sama,mada sam ja skidao to sam ali nemoj da me slusas jer sam to samo ja..Glupsoni rade svasta, i sta treba i sta ne treba......:icon_lol:
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
FreddyF
AMBASADOR1.858 REP10%
→ Legenda
FreddyFAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#4
nemas, beda, sasusit ce se i spasti sama, samo ju stavi blizu lampi da ti se neizduzi, a mozes joj i navlazit kapicu pa lagano sa pincetom ju skinuti
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#5
sad je u pitanju vlaga ako je ima onda ce samo to da se resi ako ti je jako suvo onda ce se gore zasusiti....
al bice to ok probaj malo pokvasiti vrh semenke tako ces joj pomoci malo... desaval se to i meni cak mi se desilo da se tolko zasusi da nije mogla otpasti... pa sam ja to polako skinuo al lagano...
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
mar 2009.
1 / 8
mar 2009.
mar 2009.