LEGACY
Pomoc - cvetanje
34 odgovora3,022 pregleda
chillmaster
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
chillmasterISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#1
E ovako jucer sam iso obici svoju biljku i jos nije usla u cvjetanje,nepokazuje spol a koliko vidim trebala je vec. Biljka je stara 50 dana zdrava je i sve to,sjeme nepoznato.Dali da cekam jos ili nista od toga? :)
Hasler
AMBASADOR2.950 REP41%
→ Legenda
HaslerAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#2
Cvetanje je pocelo od prilike 20.8 sacekaj jos par dana. kad si je posadijo, koju zemlju koristis koje djubrivo i ako mozes da stavis sliku da vidimo.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#3
braces ti po snegu, al samo strpljivo, ima fore do sredine meseca
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#4
Pricekaj jos , mozda ti je neka sativica pa joj treba vise da ude u cvijetanje, a i nemora. Pobrini se da ima sto bolje uvjete. LP.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#5
Zaladilo je ovih dana,pa e ju uhvatiti vjerovatno ve malo panika i po
et e da cvate :)
No sikiriki
..juc..
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
..juc..ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#6
indor skunk#1 36. dan cvijetanja. moze li mi neko reci kada bi mogla bit gotova, na pakovanju pise 45 dana ali mi neizgleda da je pred kraj.
Uploaded with ImageShack.us
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#7
cije je seme, ja ne znam za skunk koji zavrsi za 45 dana. drzi ga bar jos 15 dana pa da vidimo onda
..juc..
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
..juc..ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#8
Sjeme je sensi seeds,dvije cure u boxu pod 150hps. Bile su 5(tjedan dana duze sam ih ostavio i podigo lampu da se malo izduze) tjedana u vege i onda sam prebacio na 12/12.
Nemogu sad nac pakiranje ali mislim da pise da je cvijetanje 45-50dana,sve sam radio po uputama sa ovih foruma.
Zaljevanje : 2 puta voda(5.9ph) 1 mix jungle juice(3 part po tablici) otprilike svaka 3-4dana
sad sam nabavio Finale faze od AN,pa me zanima kad bi mogo bit kraj jer mi je receno da se s ovim ispire neki 7-10 dana prije kraja i onda bi ih trebo stavit da budu 2 dana u mraku.Osim toga moram ubacit nove cure,ovaj put ide Black Jack(na paketu pise 9 weeks flowering) i trbat cu malo vise pomoci jer kazu da je dosta zahtijevan. Moguce da cu napravit i dnevnik ovdje da to malo podijelim s vama.Hvala i pozz
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
olidoboli
LEGENDA5.333 REP3%
→ Zmaj
olidoboliLEGENDA
sep 2013.
sep 2013.#10
Mini mikroskop e te rjeaiti svih delema kada ubrati....a i nije skup..
Budovi su dosegli svoju "visinu" i sada trebaju samo bujati. Bilo bi dobro kad bi ih zagnojio sa nekim dodatkom fosfora.
Moja preporuka je Hessi Fosfor + ili BigBud od AN-a. Razlika je samo u cijeni i to drasti
na, a isti efekat.
..juc..
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
..juc..ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#11
I na stranici od seensi seeds i na pakovanju mi pise 45-50 dana(provjereno par puta,ako treba link mogu ga ubacit) no nebi ja o tome nego kada bi bio kraj ako neko zna.One slike su snimljene isti dan kad sam sipao mix,nakon dva dana su vec poceli tamniti vrhovi i zato sam se uplasio.Ja cu postat jos koju sliku za dan dva,pa bih htjeo vase misljenje,stvarno nebi htijeo da fulam to ispiranje pa da mi dim bude jak. :sad2:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#12
a kakve veze ima to sto su "poceli tamniti vrhovi", jesi ti pogledao stanje trihoma ili mislis da je to isto
kad se vec pozivas na njihov sajt uporedi njihovu i tvoju fotku pa vidi jel to isto "napunjeno"
mozda 50 dana ako radis sa 600w ;)
đokson
POZNAVALAC1.482 REP98%
→ Ambasador
đoksonPOZNAVALAC
sep 2013.
sep 2013.#13
komotno joa dr~i 30 dana ja sam sa istom sortom radio i od istog proizvoaa.
..juc..
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
..juc..ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#14
Zato volim vamo pitat, :icon_eek: uvijek dobijem odgovor.Thx Bogeyman,vjerovatno nisu mislili da cvijeta 50dana pod 150w, jbg.
Vidit cemo kako ce se razvijat a i pitao sam zato sto mi neizgleda blizu kraja.
Jos samo pitanje jel ona prva slika prevelika ili ih mogu takve stavit, nebudem stavljao vise od 2 fotke?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#15
ma ok je fotka, najbolje za direkt u post je 800x600, al ne kontam kakav ti problem u cvetanju imas ako planiras stavljati fotke ovde, sve sto treba je da imas strpljenja
44 REP88%
→ Istraživač
44 REP88%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#17
Imam:
Uzgoj u Outu, cvjetanje je pocelo 23.VIII. prihrana je Plantela cvijet dupla doza svakih 7 dana
Pitam:
Hocu li dodavanjem fosfora+, poboljsati prinos (dobiti deblje budove)?
Kako da rasporedim prihranu? Paralelno sa Plantelom, ili... ? Koju dozu F+ da stavim?
Hvala.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#18
Probaj samnjti Plantelu, pa zajedno s tom manjom dozom dati F+
sep 2013.
1 / 18
sep 2013.
sep 2013.