LEGACY
moj prvi box danas napravljen
54 odgovora3,472 pregleda
bogenzo
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
bogenzoISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#1
box je dimenzija sirina 45cm, duzina 50 visina 70. napravljen je od rigips ploca i unutraa komplet oblozen alu folijom 2 ventiltora jedan gore da puse unutra jedan na dnu da vuce vanka zrak , 2 zarulje jedna 125w 2700 kupljen u growshopu jedn 45 w isto 2700.sta vi mislite ?429.IPB
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#3
eh nije ti bas puno ostalo visine za rast...bolje da si taj vent na plafonu namjestio da puse izmedju zarulja i biljke a zarulje dignuo jos koji cm...za ispuh stavi vent na 12v a upuh na manje da ti se napravi podtlak
i mjenjaj tu alu foliju...stavi reflektivnu foliju za sajbe, ili ukrasni papir za zamatanje okrenes na onu sjajnu stranu
inace box ti fino izgleda...pedantno napravljeno...lajkam
Edit: i kako vutric kaze (to mi promaklo)...obrni ventove...topli zrak se zadrzava gore a ne na dnu boxa
bogenzo
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
bogenzoISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#4
imaju biljke visine za rast box je visok 70 cm ovo san ih ja stavija blize biljkama pa san podiga pitar gore.
---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:10 ----------
kasnije cu poslikat nove slike da se bojle vidi kako izgleda
---------- Post added at 10:17 ---------- Previous post was at 10:14 ----------
zanima me samo jel dovoljna rasvijeta unutra. jel ja san mislija jos stavit jednu od 125 w al sa plavim spektrom. ?
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#6
nemoj si nikako kupovat 250hps za takav box s slabom ventilacijom jer ce te temp jeb*t u mozak... vecina ti je dobro ali sta je sa zemljom itd? gnojivo? PLAN BEFORE YOU PLANT. drzim fige da ti uspije ali za sljedeci put se bolje pripremi i citaj citaj i citaj :)
peace out!
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#12
gore ti je netko sugerirao da maknes al.foliju nemoj to ignorirati alu.lomi svjetlost i stvara hotspot znaci fokusira toplinu u jednu tocku i na taj nacin spali biljke.obavezno ju maknuti ili ako nisi u mogucnosti onda ju okreni na drugu stranu ili jednostavno obojaj u bijelo alu.nikako.pozdrav
splico007
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
splico007ISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#17
i ja gledam da uzgojim 5 biljki,imam volje ali neznam odakle pocet,jos samo gledam ucim pa ce mi valda nesto i sinit neka dobra ideja,imam sjemenke prave(kupovne) imam prostor visina 1m a duzina 10m gore u potkrovlju,nema sunca treba sad vidit kupit lampe i sve sta treba...pozdrav iz Splita!
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
apr 2012.
apr 2012.#19
.....jel vjetar u prirodi prestaje puhat preko noci?........ventilacija treba radit 24/0......
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2012.
apr 2012.#20
druze, ti i dalje ne citas, odgovoreno na to pitanje u par navrata, pozeljno je da ti radi stalno (pogotovo ako je stealth box), sem ukoliko nemas neki jaci razlog da je povremeno iskljucis, ventovi ne trose mnogo (karton je upozorenje na 7 dana, citaj malo vise forum)
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
makisplitAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#21
ne treba ti nikakav podtlak
ne treba ti ventilatori puhat non stop pogotovo ako provjetravaa prostoriju u kojoj je box,u prirodi ne puau vjetrovi non stop,nekad ne puau nikako
ne treba ti HPS u tom boxu jer ti je ventilacija slaba
~arulje su ti ok i odradi ce neato a ti cea zapalit par dobrih oja i steci iskustvo pa za drugi grow znati ato treba popraviti do tada citaj i dru~i se
sretno
edit: slika je mutna al ako to dr~ia viae biljaka u jednom pitaru cupaj to ato prije sve vani i razdjeli
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#22
HPS 150 je dobar, al previse za tu visinu jer ga sa CT-om nesmis drzati vise od 15cm od bilja + 15cm za CT= 30cm, a ovako ti razmak i svijece ustede bar 5-10cm, neznam koliak ti wej ova svijeca, al svakako kidaj ove druge jer ces imati problem i ostavi 1 u pitaru eventualno 2 u 2 pitara, obavezno radi LST jer nemas bas visine
jel sjeme iz puaike neke ili ?
sretno
apr 2012.
1 / 28
apr 2012.
maj 2012.