LEGACY
prva kutija
22 odgovora2,480 pregleda
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#1
evo ljudi joa par pitanja i par vaaih savjeta prije negoli krenem u akciju
oprema:
grow box je od knauf ploca
dimenzije:50x50x100(d,a,v)
rasvjeta:hps 250 kit
digitalni mjera
vlage i temperature
ph listii za mjerenje ph vode
zemja:terra magma
hesi start paket gnojiva (sa kanabisa)
sjeme(kanabis org):RQS Ak automatic,White Widow Automatic,Dinaferm Blue Cheese Automatic,Pyramid Auto Wembley
sada me jos samo zanima koliko biljoza bi moglo ici u taj box i koje od ovih sorti preporucate za prvi put (ovo mi je prvi grow) i koje velicine posude da uzmem za njih (kolko lit...) i jos jedna stvar a to je ventilacija,vase preporuke kolko i koje ventove da uzmem i di da ih tocno instaliram...lampu i reflektor sam mislio na dva nosaca stavit,znaci par cm od vrha boxa bi visile...puno hvala na svim savjetima
edit:za refleksiju svijetla jos nisam odlucio dali prefarbat u mat bijelu ili neku foliju stavit...savjeti dobrodosli...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#2
a kakva je ventilacija, po dimenzijama to je box za 150w, 250w ce da ubija ako nemas extra ventilaciju i ct, pogotovo jer je nizak box... ne vise od 2 biljke
edit: ajd pogledaj lepo ovo pa razmisli sta ces https://www.vutra.org/topic/10194-250w-ormaric-by-c/
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#3
jbga box je takav kakav je,dobio sam ga isto kao i rasvjetu...ventilaciju jos nemam zato trebam savjete koliko i kojih ventova trebam i gdje da ih stavim...necu ct radit...dali postoji kakav filter za ubost koji bi stavi na ispuh da mi ne smrdi u stanu,jer mi ipak neki clanovi familije dodu s vremena na vrijeme...
p.s.vidio sam link,jebeno je to odradio...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#4
jeste, ali video si i velicinu boxa i lampu i ventilaciju ;) mislim da bez ct-a nece moci 250w na metar visine
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#5
koja bi bila minimalna visina boxa za 250w kit da se odradi grow bez CT-a? thx
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#8
izvodljivo uz nabudzenu ventilaciju i jedna biljka uz zesce sputavanje
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
BoltISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#9
kolko ventova bi morao stavit za hps 150? (postoji opcija da zamijenim 250 za 150) sta je sa filterima za miris koliko i gdje ih stavit? thx
edit:mislim da tu idu dve biljoze...
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#10
eo jedan link s odgovorima na sva tvoja pitanja https://www.vutra.org/forum.php :ludaci_lol:
eo joa jedan za neke detalje https://www.vutra.org/forum/23-unutra%C5%A1nje-uzgajanje/
iako si tu ve skoro dvije godine eo joa jedan https://www.vutra.org/forum/24-oprema-za-unutrasnji-uzgoj/ ;)
pisao bih al si predugo tu za ovakva pitanja....ajmo malo educiranja prije nego li bacia sjeme u zemlju ;)
Bolt
ISTRAŽIVAČ185 REP90%
→ Entuzijasta
3 REP6%
→ Istraživač
jun 2015.
jun 2015.#12
ista prica kao moja trenutna...samo sto imam ct ...u tom slucaju da li mogu 250w ili je bolje 150w ? i da li mi treba mh takodje ? u tom slucaju ..koliko bih morao da drzim biljku od sijalice ? ..i sta si na kraju uradio? ...koja sijalica i kako je islo to ? pojeo sam govna sto se nisam vise raspitivao na pocetku ...hvala unapred
sep 2013.
1 / 12
sep 2013.
jun 2015.